Dodaj do ulubionych

Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.07.07, 11:05
O 5.25 urodziła się Martynka :-), wzay 3590, wzrost 56 cm na obcasach !
Poród "naszej" Lopez trwał 1.5 godziny (!) czyli od dzisiaj bedzie Szybka
Lopez :-)
W piatek ma wyjśc do domku - pozdrawia wszystkich serdecznie!
Obserwuj wątek
    • meniaaa Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:08
      wow,bomba,,ale szybka dziewczyna, gratulacje!!
    • lucy_cu Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:11
      O MATKO BOSKA, NIE WIERZĘ!!!! ;-)))
      Nareszcie! Wielkie gratulacje dla Szybkiej_Lopez !!!!!!!!!!!
    • asia19813 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:13
      ale ile czekała do porodu, szybbbbbbbbbbki poród, daj Boże i nam takie
      Gratulacje, wszyskiego najlepszego.
    • bubunia1 Gratulacje dla Lopez !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:43
    • lipiec_2007 Nareszcie! Gratulacje! 10.07.07, 12:13
      w domu rodzila tygodniami, a w szpitalu zajelo jej to 1,5 godziny. Wow!
    • zumali Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:15
      jacie!!! 1,5 godziny i po sprawie - ale super!!! Gratulacje i wszystkiego
      dobrego. Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny.
    • a090707 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:15
      gratulacje Szybka Lopez, w koncu sie udalo rozpakowac !
    • kami-danielito GRATULACJE dla rekordzistki !!!! 10.07.07, 12:16
      SErdeczne gratulki !!!! Alez szybki porod !!! Ciesze ze dziewczyny czuja sie
      dobrze. Czekamy na sprawozdanie, ;)))))
      • mimi1976 Re: GRATULACJE dla rekordzistki !!!! 10.07.07, 14:42
        ogromne gratulacje dla dziewczyn!!!
    • boazeria Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:22
      Gratulacje!!!!!!!!
      a czemu w piatek az wyjchodzi? nie powinna wyjsc w czwartek?
      ups to ja albo rodze dzis albo az w sobote bo weekendu nie zamierzam przelezc
      bez celu w szpitalu skoro wypisow nie ma
    • borowka78 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:32
      Asiu GRATULACJE WIELKIE!!!!

      W końcu masz to za sobą:-)

      zdrówka zycze i pociechy z Martynki!!!!
      • edzia.79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:52
        No nareszcie!!!!!!!
        super wiadomosc!!!!!

        ale co tu sie dziwic ze Lopez taka szybka,wkoncu cala pierwsza faze porodu przelazila po sklepach hihihi.

        Lopez buziaki dla ciebie i malej,wracaj predko.
    • atenette Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:57
      Gratuluje serdecznie! 1,5h?? Wow :))
    • ingapol Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:58
      super szybki poród (też tak chcę)
      gratuluję i zdrówka dla mamusi i córeczki
      • f3f Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 13:09
        Gratuluję :))) i zazdroszczę szybkiego porodu :)
    • metanira Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 13:53
      NO BRAWO!!! Gratuluję i bardzo się cieszę :D
    • yvonne79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:11
      No wreszcie! GRATULACJE!!! Szybko jej poszło - poród ekspresowy :-)
      Serdeczne pozdrowienia dla Lopez i Martynki :-)
      Wielka buźka :-)))
      • agusiajasia Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:24
        No, no Lopez, nieźle sie nam spisała :)
        Gratulacje i pozdrowienia :)
    • julka20061 GRATULACJE :) 10.07.07, 14:25
    • azbestowestringi Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:25
      eeee, lopez, szybka jestes. gre wstepna mialas za to dluga ;ppp

      pozdraiwam i gratuluje!!!!
    • bozena.br.0307 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:53
      super!gratuluję!!!
    • mcdalenka Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:56
      Brawo, Lopez, GRATULACJE!!!
      • sylpal13 Brawo!! 10.07.07, 15:01
        też tak chcę! zdrówka życzę!!
    • musia79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 16:36
      No aż poczułam ulgę :D...czekała i czekała ;)...super - GRATULACJE - i dużo,
      dużo zdrówka
      • zorkaa Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 16:40
        noo, imponujące tempo porodu:) tylko pozazdrościc i pogratulowac, co
        niniejszym czynię:D
        • zabka1233 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 17:05
          wielkie gratulacje
    • kamsi Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 17:55
      Ja też aż poczułam ulgę - czyli jednak nawet najdłuższe oczekiwanie się
      kończy:) I to jak spektakularnie, wspaniale:) Gratuluję serdecznie:)
    • agathea No nareszcie - pozdrowienia! 10.07.07, 18:07

      • joannakw Re: No nareszcie - pozdrowienia! 10.07.07, 18:17
        Super !!!! Gratulacja!!!!
    • a.l.a.s.k.a77 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 18:37
      To świetnie że tak sprawnie poszło:)) Gratulujemy!!!!!
    • gismol77 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 19:16
      no nareszcie!!! GRATULACJE !!!
    • becik_l79 Nareszcie! GRATULACJE!!! 10.07.07, 19:31
      bardzo się cieszę, że się rozdwoiła:)) przesyłam pozdrowienia i uściski:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka