burda3 10.07.07, 11:05 O 5.25 urodziła się Martynka :-), wzay 3590, wzrost 56 cm na obcasach ! Poród "naszej" Lopez trwał 1.5 godziny (!) czyli od dzisiaj bedzie Szybka Lopez :-) W piatek ma wyjśc do domku - pozdrawia wszystkich serdecznie! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meniaaa Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:08 wow,bomba,,ale szybka dziewczyna, gratulacje!! Odpowiedz Link
lucy_cu Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:11 O MATKO BOSKA, NIE WIERZĘ!!!! ;-))) Nareszcie! Wielkie gratulacje dla Szybkiej_Lopez !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
asia19813 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 11:13 ale ile czekała do porodu, szybbbbbbbbbbki poród, daj Boże i nam takie Gratulacje, wszyskiego najlepszego. Odpowiedz Link
lipiec_2007 Nareszcie! Gratulacje! 10.07.07, 12:13 w domu rodzila tygodniami, a w szpitalu zajelo jej to 1,5 godziny. Wow! Odpowiedz Link
zumali Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:15 jacie!!! 1,5 godziny i po sprawie - ale super!!! Gratulacje i wszystkiego dobrego. Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny. Odpowiedz Link
a090707 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:15 gratulacje Szybka Lopez, w koncu sie udalo rozpakowac ! Odpowiedz Link
kami-danielito GRATULACJE dla rekordzistki !!!! 10.07.07, 12:16 SErdeczne gratulki !!!! Alez szybki porod !!! Ciesze ze dziewczyny czuja sie dobrze. Czekamy na sprawozdanie, ;))))) Odpowiedz Link
mimi1976 Re: GRATULACJE dla rekordzistki !!!! 10.07.07, 14:42 ogromne gratulacje dla dziewczyn!!! Odpowiedz Link
boazeria Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:22 Gratulacje!!!!!!!! a czemu w piatek az wyjchodzi? nie powinna wyjsc w czwartek? ups to ja albo rodze dzis albo az w sobote bo weekendu nie zamierzam przelezc bez celu w szpitalu skoro wypisow nie ma Odpowiedz Link
borowka78 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:32 Asiu GRATULACJE WIELKIE!!!! W końcu masz to za sobą:-) zdrówka zycze i pociechy z Martynki!!!! Odpowiedz Link
edzia.79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:52 No nareszcie!!!!!!! super wiadomosc!!!!! ale co tu sie dziwic ze Lopez taka szybka,wkoncu cala pierwsza faze porodu przelazila po sklepach hihihi. Lopez buziaki dla ciebie i malej,wracaj predko. Odpowiedz Link
atenette Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:57 Gratuluje serdecznie! 1,5h?? Wow :)) Odpowiedz Link
ingapol Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 12:58 super szybki poród (też tak chcę) gratuluję i zdrówka dla mamusi i córeczki Odpowiedz Link
f3f Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 13:09 Gratuluję :))) i zazdroszczę szybkiego porodu :) Odpowiedz Link
metanira Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 13:53 NO BRAWO!!! Gratuluję i bardzo się cieszę :D Odpowiedz Link
yvonne79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:11 No wreszcie! GRATULACJE!!! Szybko jej poszło - poród ekspresowy :-) Serdeczne pozdrowienia dla Lopez i Martynki :-) Wielka buźka :-))) Odpowiedz Link
agusiajasia Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:24 No, no Lopez, nieźle sie nam spisała :) Gratulacje i pozdrowienia :) Odpowiedz Link
azbestowestringi Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:25 eeee, lopez, szybka jestes. gre wstepna mialas za to dluga ;ppp pozdraiwam i gratuluje!!!! Odpowiedz Link
bozena.br.0307 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:53 super!gratuluję!!! Odpowiedz Link
mcdalenka Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 14:56 Brawo, Lopez, GRATULACJE!!! Odpowiedz Link
musia79 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 16:36 No aż poczułam ulgę :D...czekała i czekała ;)...super - GRATULACJE - i dużo, dużo zdrówka Odpowiedz Link
zorkaa Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 16:40 noo, imponujące tempo porodu:) tylko pozazdrościc i pogratulowac, co niniejszym czynię:D Odpowiedz Link
zabka1233 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 17:05 wielkie gratulacje Odpowiedz Link
kamsi Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 17:55 Ja też aż poczułam ulgę - czyli jednak nawet najdłuższe oczekiwanie się kończy:) I to jak spektakularnie, wspaniale:) Gratuluję serdecznie:) Odpowiedz Link
a.l.a.s.k.a77 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 18:37 To świetnie że tak sprawnie poszło:)) Gratulujemy!!!!! Odpowiedz Link
gismol77 Re: Wiadomość dnia - LOPEZ URODZIŁA !!!!!!!!!!!!! 10.07.07, 19:16 no nareszcie!!! GRATULACJE !!! Odpowiedz Link
becik_l79 Nareszcie! GRATULACJE!!! 10.07.07, 19:31 bardzo się cieszę, że się rozdwoiła:)) przesyłam pozdrowienia i uściski:) Odpowiedz Link