Dodaj do ulubionych

LAVADO co o nich sądzicie!

04.12.07, 12:19
Witam! co myślicie o Tym zespole, ja mam ich na swoje wesele ale nie wiem o
nich dużo, podzielcie sie swoimi opiniami na ich temat.
Obserwuj wątek
    • toj-a30 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 12:40
      kilku moich znajomych bawiło się przy nich na weselach i chwalą ich.
      • lidjjja Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 15:41
        Witaj w klubie.u mnie będą grali w kwietniu 2008.W święta wielkanocne bawiłam
        się na sali Romeo gdzie grali i bardzo mi sie podobało,zwłaszcza saxofon.
        • olo.12 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 15:52
          ja ich kiedyś słyszałem,raczej normalnie-ale to chyba jakaś pomyłka bo żadnego
          saksofonu nie było?chyba ,że o inny zespól chodzi:-)
          • mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 20:03
            Grali u nas we wrześniu.sssuper.pozdrowienia dla Sławcia:-)))
            • agati.5 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 05.12.07, 10:22
              Byliśmy na ich próbie i fakt nie słyszeliśmy jak grali na saksofonie ale mówili
              że grają. Dzięki wielkie za informacje na ich temat;)))
              • mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 05.12.07, 11:25
                My tez byliśmy na próbie,grali bez saksofonu,ale proponowali nam na
                wesele.wzięliśmy i było rzeczywiście super.wiadomo,że to był dodatkowy koszt,ale
                wesele ma się raz w życiu i fajnie miec pózniej mile wspomnienia.
        • mnietek33 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.01.10, 13:04
          Fajny zespol - potrafia zabawic ludzi - bawilismy sie na weselu u kolegi .
    • jedyny-m-ichal83 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.12.07, 11:22
      Cześc u nas graja w lipcu 2008r w cztery osoby. Słuchaliśmy ich na weselu w
      czerwcu gdzie my równiez sie bawiliśmy i grali super. Co do saksofonu to
      naprawde aż ciary przechodzą. GORĄCO POLECAM
    • hamer1979 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 22.02.08, 19:54
      TO świetny zespół, własnie zamówiliśmy ich na sierpnia 09 .Zapraszają na próby
      na przesłuchanie i nie są bardzo drodzy. Serdecznie polecam.
      • monika-marcin Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.08, 11:46
        bardzo dobry zespół.
        grali na kilku weselach w naszej rodzinie i u nas też będą grać ale dopiero w
        przyszłym roku. polecamy
        • emc_1987 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 14.05.08, 09:24
          my też wybraliśmy ten zespół jest super.na 2010 biorą 2800zł za trzy osoby my
          wybraliśmy z saksofonista za 3600zł warto dolozyc bo zupelnie inaczej wszytsko
          wyglada.
    • matyna1978 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.08, 21:25
      Witam! ja z narzeczonym w styczniu byłam na próbie na którą zaprosił nas zespół, wywarli na nas bardzo dobre wrażenie i zdecydowaliśmy ze zagrają na naszym weselu w czerwcu.
    • kamer2 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.03.08, 21:46
      Zespół LAVADO z całą pewnością gra ,,z ręki,, a nie z żadnych dyskietek ,wiem
      bo ich dobrze znam .Często filmuje wesela na których grają .
      Pozdrawiam wszystkich ,,forumowiczów,, :) Sławek Krajs
    • mmmartha Re: LAVADO ma ktoś kontakt do nich??? 28.03.08, 10:27
      • mariusz.ania.k Re: LAVADO ma ktoś kontakt do nich??? 28.03.08, 10:39
        telefon do Sławka 661 942 176
        • 0-nowinka Re: LAVADO ma ktoś kontakt do nich??? 29.04.08, 19:53
          to w końcu ilu osobowy jest ten zespół i ja słyszałam ,że nie mają żadnego saksofonu ,i grają tylko w trzy osoby a ta pani wcale nie umie śpiewać jedyna nadzieja w klawiszowcu
          • lidjjja do 0-nowinka 30.04.08, 10:47
            Pani 0-nowinko-wszystko pewnie,rzeczą gustu,ale mówienie,ze ta pani nie umie
            śpiewac to chyba przesada!Grali u nas trzy tygodnie temu i chyba jesteśmy
            najbardziej obiektywni jako para młoda.Po za tym jak widzę wyżej jest podany
            numer do Sławka i z powyższych postów chyba można wywnioskowac,ze ich podstawowy
            skład to 3 osoby,saksofon jest dodatkowym,dochodzącym instrumentem na życzenie
            pary młodej.Ile par tyle opinii,my jesteśmy w pełni zadowoleni.
            • monika-marcin Re: do 0-nowinka 30.04.08, 11:33
              My mamy zarezerwowany termin w przyszłym roku, ale zanim zdecydowaliśmy się na
              ten zespół to przesłuchaliśmy wiele innych i uważam że są świetni!!!!.
              Wokalistka śpiewa super, zresztą wszyscy tam śpiewają.
              My wybraliśmy opcje z saksofonem, ale można bez.
              A poza tym , mają świetny kontakt z gośćmi weselnymi, i to też nam się bardzo
              spodobało.
              • agati.5 Re: do 0-nowinka 30.04.08, 13:40
                Witamy już jako małżeństwo, jesteśmy już po ślubie i
                weselu.Chcieliśmy z jeszcze taz podziekowć z tego miejsca zespołowi
                LAVADO za świetna impreze. Szczególnie dziekujemy Pani wokalisce za
                ślicznie zaspiewana piosenke dla rodziców(panny młodej którzy 22
                kwietnia obchodzili 30 rocznice slubu) aż ciarki mi przeszły.
                Naprawde gorąco ich polecamy wszystkim którzy chcą mieć fajne
                wesele, bo dobry zespół to udanwe wesele, a nasze nieskromnie mowiąć
                było 100% udane!!Dziękujemy bardzo zespołowi LAVADO i do zobaczenia
                we wrześniu na ślubie znajomych>
                • ahnetaa Re: do 0-nowinka 05.05.08, 11:20
                  Tak, tak agati bawimy się u mnie we wrześniu. A zespół jest świetny, wokalistka
                  ma super głos, a jej wykonanie Kukulskiej-marzenie.My narazie wybraliśmy opcje
                  bez saksu,ale się jeszcze nad tym zastanawiamy
                  • summerwine Re: do 0-nowinka 14.05.08, 18:10
                    Czy ktoś moze mi przesłać jakieś ich demo bądź fragment
                    • corepl Re: do 0-nowinka 18.05.08, 01:26
                      hehe to ktos musialby ci ich dyktafonem nagrac...
                      Tylko i wylacznie preferuja pokaz na zywo, zadzwon i umow sie:)
    • monikasz79 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.05.08, 09:42
      Witam! Grali na naszym weselu 2 tyg temu. Świetny zespół,potrafią
      fantastycznie rozbawić gości. Serdecznie polecam.
    • mar.28 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.05.08, 21:42
      Bardzo fajny zaspół polecam serdecznie !!!!!!!!!!!!
    • nitkaf83 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.05.08, 11:07
      Słyszałam ze sa dobrzy ale wybierajac na swoje wesele znalazłam
      lepszy zespol Claris chłopaki graja naprawde dobrze
      • dymzpapierosa Re: LAVADO co o nich sądzicie! 14.02.09, 12:56
        nitkaf83 napisała:

        > Słyszałam ze sa dobrzy ale wybierajac na swoje wesele znalazłam
        > lepszy zespol Claris chłopaki graja naprawde dobrze


        ...jak miło, zona poleca zespoł meża!
    • zibi-1983 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.08.08, 21:15
      witam gorąco. OSTATNIO BAWIłEM SIE Z TYM ZESPOłEM U MOJEJ SIOSTRY CIOTECZNEJ NA
      WESELU I MUSZE PRZYZNAC ZE NAPRAWDE Są BARDZO DOBRZY.TO PIERWESZY ZESPóL KTóRY
      SłYSZALEM W WYKONANIU ROKOWEJ MUZYKI NA WESELU W TAK MAłYM SKLADZIE. P.S
      NAPRAWDE WIEM CO MóWIE
      • whitedamian Re: LAVADO co o nich sądzicie! 01.09.08, 20:12
        Ja też ostatnio bawiłem się przy nich na weselu i powiem szczerze że
        są lepsi i na pewno za niższą cenę! Nie było źle ale ludzie nie
        przesadzajmy za takie pieniądze jest dużo lepszy wybór!!!
        • whitedamian Re: LAVADO co o nich sądzicie! 01.09.08, 20:15
          I dodam jeszcze że może nie grają źle ale rewelacji też nie ma - a
          jestem barmanem i z weselami mam dużo do czynienia! Najlepszy wybór
          to zespół przy którym bawiliście się na weselu - najlepiej widać co
          kto potrafi!!!
        • asiakw91 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.04.13, 12:20
          W 100tu% zgadzam się z Twoją opinią.
    • fajny-monia Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 10:22
      witam.
      U NAS GRALI W PAŻDZIERNIKU TEGO ROKU I BYŁO ŚWIETNIE.
      NAPRAWDE KAPITALNY ZESPÓL .

      BARDZO POLECAMY.
      • kamilostrowski Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 11:13
        Bardzo się ciesze czytając takie opinie,ponieważ bylismy na próbie 2 miesiące
        temu i zamówiliśmy lavado na swoje wesele,ale wiadomo,ze na takiej prezentacji
        mozna zobaczyc tylko próbkę całości i zostaje czekac z niecierpliwoscią do
        naszej soboty.
        • agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 13:35
          My również mamy zamówiony ten zespół na nasze wesele. Na pokazie wypadli bardzo
          dobrze, zaprosili nas nawet na wesele na którym grali, a na dodatek na sali
          gdzie będziemy mieć wesele i myślę, że wszystko jest bardzo dobrze.
        • ewusia19873 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.05.09, 12:45
          Witam.Bawiłam się na weselu przy tym zespole i bardzo mi się podobało grali z
          saksofonistą którego także polecam mimo że trzeba dopłacić ale warto.Zespół ma
          świetny kontakt z gośćmi potrafią i śpiewać i rozbawiać dlatego ja na swoje
          wesele też ich zamówiłam.Wokalistka śpiewa super zresztą cały ten zespół jest
          super ale to trzeba zobaczyć.W każdym razie polecam ich.
        • struna72 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 16.08.10, 10:10
          7 na 10 punktow
          • asiakw91 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.04.13, 12:04
            Byliśmy na weselu z tym zespołem i jakoś nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Jedyna zaleta to taka że grają czysto bez fauszowania,ale repertuar absolutnie nie nadaje się na wesele gdzie goście są w różnym wieku a oni grają głównie rocka.Są bardzo głośni,nie reagowali na prośby żeby trochę było ciszej,w przerwach dyskoteka też bardzo głośno, nie można było porozmawiać przy stole no i pajacują... Zdania były podzielone ,jedni się zachwycali ale większości się nie podobało.Nawet nowożeńcy byli rozczarowani. My napewno ich nie zamówimy!!!
    • sernik30 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 03.12.08, 20:15
      WITAM. AKURAT W SOBOTE MIALEM PRZYJEMNOŚĆ BAWIĆ SIE NA ANDRZEJKACH PRZY TYM
      ZESPOLE.SĄ NAPRAWDE NIEŻLI .POLECAM!!!!
    • krach90 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.12.08, 23:13
      MAM MALUTKIE PYTANIE ODNOŚNIE CENY,
      CZY CENA USTALONA ZA OPRAWĘ MUZYCZNĄ WESELA MOŻE WZROSNĄĆ W CIAGU 2 LAT , CZY
      ZOSTAJE TAKA JAKĄ SIĘ USTALI PRZY SPISANIU UMOWY.
      • agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.12.08, 06:57
        Mnie przynajmniej zespół Lavado powiedział, że cena się już nie zmieni i o ile
        się nie mylę to podali cenę już ustaloną na 2010. Natomiast musiałby się
        wypowiedzieć ktoś kto w tym roku ich miał na weselu wtedy można by porównać.
        • jola-1985 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 13.01.09, 11:13
          CZEŚĆ. ZESPÓŁ LAVADO GRAŁ U MNIE NA WESELU W ZESZŁYM ROKU I CENA ZOSTALA
          ZACHOWANA TAKA JAK W UMOWIE.POLECAM WSZYSTKIM ICH USŁUGI!!!
    • wkurzeni28 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.02.09, 15:36
      nigdy nie bierzcie tego zespolu na wesele wiecej siedza niz graja
      slabe i amatorskie prowadzenie a piosenki malo podobne do
      oryginalu!!!!!!!
      • mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.02.09, 17:38
        U nas grali i nie uważam ,aby pan Sławek słabo prowadził,wręcz przeciwnie
        podobało nam się bardzo,a czy piosenki były podobne do orginałów? myślę,że
        tak,nawet coś takiego nie przyszło mi na myśl.A przerwy -nie wiem jak u was,ale
        u nas nie były na pewno długie.Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać zespół nadal
        wybór padłby na ten który już u nas grał ,czyli lawado.Jak widać wszystko rzeczą
        gustu)))
    • ewelina282 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 11:34
      zdecydowanie nie polecam choćby ze wzgledu na bardzo dłudie przerwy!
      • zespollavado Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 15:37
        Witamy wszystkich.
        Od pewnego czasu zaglądamy na to forum ,aby nie ukrywamy-przeczytać również
        opinie o swoim zespole.Zaskoczyły nas ostatnie bardzo nie przychylne nam
        zarzuty.Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana-wszak nikt nie jest
        ideałem,aczkolwiek te są"OBRAZLIWE"(świadomie używamy tego słowa,ponieważ te
        opinie jak najbardziej nas obrażają,gdyż nie są prawdziwe!).Jesteśmy na rynku od
        ponad 8 lat i to co robimy staramy się wykonywać najlepiej jak potrafimy.Bardzo
        dbamy o długość naszych przerw.Nie potrafimy również w żaden sposób wytłumaczyć
        dlaczego ktoś napisał,ze utwory przez nas wykonywane nie są podobne do
        orginałów-nigdy nie spotkaliśmy się z podobnym zarzutem.Nie chcemy pisać,ze to
        konkurencja-ponieważ staramy się nie mieć wrogów,a po za ty nie mamy na to
        JESZCZE dowodów.Aczkolwiek należy pamiętać-wypowiadając się publicznie,że nikt
        nie jest w sieci ANANIMOWY!!!
        Pisząc coś obrazliwego i nieprawdziwego trzeba się liczyć z możliwością
        konsekwencji również prawnych.Pozdrawiamy serdecznie mądrych i uczciwych ludzi-w
        tym także dojrzała "konkurencję".Zespół muzyczny LAVADO.
        • agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 22:10
          Trudno mi ocenić przerwy jakie Państwo robicie, ponieważ nasze wesele z Waszym
          udziałem jeszcze przed nami, ale co do zarzutu, że piosenki nie są podobne do
          oryginałów to na próbie którą dla nas zagraliście słysząc piosenki Dżemu byłam w
          szoku, pozytywnym :)
          Pozdrawiamy
      • andrzej1886 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.03.09, 10:33
        Nie wiem jakie przerwy robił zespół na weselu gdzie pani się bawiła ale na moim
        weselu przerwy były bardzo krótkie.Ogólnie jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z
        zespołu lawado i z czystym sumieniem polecamy.
    • ewelina282 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 21.02.09, 11:52
      drogi zespole nie stosowne są wasze groźby co do drogi sądowej i jak
      przecież ogolnie wiadomo na forum można wypowiedzieć swoją opinie bo
      po to jest ono stworzone a ja mam prawo pisać że zespół robi długie
      przerwy bo tak odczułam bedąc na weselu i chciałam ostrzec przed tym
      pary które będą zespół zamawiać.
      • andrewtiger Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.10.09, 23:16
        Zespol rewelacja, nie znam osoby na naszym weselu, ktora by zle slowo powiedziala o tym zespole. Wszyscy byli zachwyceni. Zespol robi przerwy, ale ich dlugosc zalezy od tego kiedy skonczycie jesc. Moze jedzenie bylo niedobre i dlugo jedliscie? Polecam ten zespol.
    • tomaszmenager Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.09, 10:43
      ludzie co to jest wogóle za zespół lavado jakas masakra polecamy
      zespół BOYS!!!
      • kroliczek25 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.01.10, 22:42
        WITAM
        BYLIŚMY NA SYLWESTRZE NA SALI LEA GRAŁ TAM WŁAŚNIE ZESPÓŁ LAVADO BAWILIŚMY SIĘ
        FANTASTYCZNIE SUPER ZESPÓŁ IMPREZA BARDZO UDANA
        POLECAMY SANDRA MICHAŁ
    • myszka_51 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.03.09, 23:04
      Ubawilismy sie doskonale - polecam
    • fifka3 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 16.03.10, 19:46
      Nawet niezle spiewają tylko szkoda , że nie maja pełnego składu [perkusji]!!!
    • koni-k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.08.10, 17:09
      Jeśli ktoś lubi spokojne klimaty to zdecydowanie odradzam ten zespół.Z lavado
      świetna impreza jest gwarantowana.Nigdy nie widzałem żeby zespół tak potrafił
      rozbawić wszystkich gości [nawet dziadków]. Polecam wszystkim którzy chcą sie
      dobrze bawić na swoim weselu.
      • hola_nola Re: LAVADO co o nich sądzicie! 03.08.10, 11:11
        Byłam na weselu gdzie w pierwszy dzień grali Lavado a w drugi jakiś inny zespół. Powiem tak: Lavado świetnie bawiło gości, profesjonalni muzycy, prawdziwa muzyka, i repertuar dla wszystkich, nikt nie narzekał, a na drugi dzień to aż przykro było słuchać... nie wiem jak ten zespół sie nazywał, ale widac było różnicę. Lavado polecam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka