agati.5 04.12.07, 12:19 Witam! co myślicie o Tym zespole, ja mam ich na swoje wesele ale nie wiem o nich dużo, podzielcie sie swoimi opiniami na ich temat. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toj-a30 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 12:40 kilku moich znajomych bawiło się przy nich na weselach i chwalą ich. Odpowiedz Link
lidjjja Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 15:41 Witaj w klubie.u mnie będą grali w kwietniu 2008.W święta wielkanocne bawiłam się na sali Romeo gdzie grali i bardzo mi sie podobało,zwłaszcza saxofon. Odpowiedz Link
olo.12 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 15:52 ja ich kiedyś słyszałem,raczej normalnie-ale to chyba jakaś pomyłka bo żadnego saksofonu nie było?chyba ,że o inny zespól chodzi:-) Odpowiedz Link
mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.12.07, 20:03 Grali u nas we wrześniu.sssuper.pozdrowienia dla Sławcia:-))) Odpowiedz Link
agati.5 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 05.12.07, 10:22 Byliśmy na ich próbie i fakt nie słyszeliśmy jak grali na saksofonie ale mówili że grają. Dzięki wielkie za informacje na ich temat;))) Odpowiedz Link
mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 05.12.07, 11:25 My tez byliśmy na próbie,grali bez saksofonu,ale proponowali nam na wesele.wzięliśmy i było rzeczywiście super.wiadomo,że to był dodatkowy koszt,ale wesele ma się raz w życiu i fajnie miec pózniej mile wspomnienia. Odpowiedz Link
mnietek33 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.01.10, 13:04 Fajny zespol - potrafia zabawic ludzi - bawilismy sie na weselu u kolegi . Odpowiedz Link
jedyny-m-ichal83 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.12.07, 11:22 Cześc u nas graja w lipcu 2008r w cztery osoby. Słuchaliśmy ich na weselu w czerwcu gdzie my równiez sie bawiliśmy i grali super. Co do saksofonu to naprawde aż ciary przechodzą. GORĄCO POLECAM Odpowiedz Link
hamer1979 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 22.02.08, 19:54 TO świetny zespół, własnie zamówiliśmy ich na sierpnia 09 .Zapraszają na próby na przesłuchanie i nie są bardzo drodzy. Serdecznie polecam. Odpowiedz Link
monika-marcin Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.08, 11:46 bardzo dobry zespół. grali na kilku weselach w naszej rodzinie i u nas też będą grać ale dopiero w przyszłym roku. polecamy Odpowiedz Link
emc_1987 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 14.05.08, 09:24 my też wybraliśmy ten zespół jest super.na 2010 biorą 2800zł za trzy osoby my wybraliśmy z saksofonista za 3600zł warto dolozyc bo zupelnie inaczej wszytsko wyglada. Odpowiedz Link
matyna1978 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.08, 21:25 Witam! ja z narzeczonym w styczniu byłam na próbie na którą zaprosił nas zespół, wywarli na nas bardzo dobre wrażenie i zdecydowaliśmy ze zagrają na naszym weselu w czerwcu. Odpowiedz Link
kamer2 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.03.08, 21:46 Zespół LAVADO z całą pewnością gra ,,z ręki,, a nie z żadnych dyskietek ,wiem bo ich dobrze znam .Często filmuje wesela na których grają . Pozdrawiam wszystkich ,,forumowiczów,, :) Sławek Krajs Odpowiedz Link
mariusz.ania.k Re: LAVADO ma ktoś kontakt do nich??? 28.03.08, 10:39 telefon do Sławka 661 942 176 Odpowiedz Link
0-nowinka Re: LAVADO ma ktoś kontakt do nich??? 29.04.08, 19:53 to w końcu ilu osobowy jest ten zespół i ja słyszałam ,że nie mają żadnego saksofonu ,i grają tylko w trzy osoby a ta pani wcale nie umie śpiewać jedyna nadzieja w klawiszowcu Odpowiedz Link
lidjjja do 0-nowinka 30.04.08, 10:47 Pani 0-nowinko-wszystko pewnie,rzeczą gustu,ale mówienie,ze ta pani nie umie śpiewac to chyba przesada!Grali u nas trzy tygodnie temu i chyba jesteśmy najbardziej obiektywni jako para młoda.Po za tym jak widzę wyżej jest podany numer do Sławka i z powyższych postów chyba można wywnioskowac,ze ich podstawowy skład to 3 osoby,saksofon jest dodatkowym,dochodzącym instrumentem na życzenie pary młodej.Ile par tyle opinii,my jesteśmy w pełni zadowoleni. Odpowiedz Link
monika-marcin Re: do 0-nowinka 30.04.08, 11:33 My mamy zarezerwowany termin w przyszłym roku, ale zanim zdecydowaliśmy się na ten zespół to przesłuchaliśmy wiele innych i uważam że są świetni!!!!. Wokalistka śpiewa super, zresztą wszyscy tam śpiewają. My wybraliśmy opcje z saksofonem, ale można bez. A poza tym , mają świetny kontakt z gośćmi weselnymi, i to też nam się bardzo spodobało. Odpowiedz Link
agati.5 Re: do 0-nowinka 30.04.08, 13:40 Witamy już jako małżeństwo, jesteśmy już po ślubie i weselu.Chcieliśmy z jeszcze taz podziekowć z tego miejsca zespołowi LAVADO za świetna impreze. Szczególnie dziekujemy Pani wokalisce za ślicznie zaspiewana piosenke dla rodziców(panny młodej którzy 22 kwietnia obchodzili 30 rocznice slubu) aż ciarki mi przeszły. Naprawde gorąco ich polecamy wszystkim którzy chcą mieć fajne wesele, bo dobry zespół to udanwe wesele, a nasze nieskromnie mowiąć było 100% udane!!Dziękujemy bardzo zespołowi LAVADO i do zobaczenia we wrześniu na ślubie znajomych> Odpowiedz Link
ahnetaa Re: do 0-nowinka 05.05.08, 11:20 Tak, tak agati bawimy się u mnie we wrześniu. A zespół jest świetny, wokalistka ma super głos, a jej wykonanie Kukulskiej-marzenie.My narazie wybraliśmy opcje bez saksu,ale się jeszcze nad tym zastanawiamy Odpowiedz Link
summerwine Re: do 0-nowinka 14.05.08, 18:10 Czy ktoś moze mi przesłać jakieś ich demo bądź fragment Odpowiedz Link
corepl Re: do 0-nowinka 18.05.08, 01:26 hehe to ktos musialby ci ich dyktafonem nagrac... Tylko i wylacznie preferuja pokaz na zywo, zadzwon i umow sie:) Odpowiedz Link
monikasz79 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.05.08, 09:42 Witam! Grali na naszym weselu 2 tyg temu. Świetny zespół,potrafią fantastycznie rozbawić gości. Serdecznie polecam. Odpowiedz Link
mar.28 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.05.08, 21:42 Bardzo fajny zaspół polecam serdecznie !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
nitkaf83 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.05.08, 11:07 Słyszałam ze sa dobrzy ale wybierajac na swoje wesele znalazłam lepszy zespol Claris chłopaki graja naprawde dobrze Odpowiedz Link
dymzpapierosa Re: LAVADO co o nich sądzicie! 14.02.09, 12:56 nitkaf83 napisała: > Słyszałam ze sa dobrzy ale wybierajac na swoje wesele znalazłam > lepszy zespol Claris chłopaki graja naprawde dobrze ...jak miło, zona poleca zespoł meża! Odpowiedz Link
zibi-1983 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 04.08.08, 21:15 witam gorąco. OSTATNIO BAWIłEM SIE Z TYM ZESPOłEM U MOJEJ SIOSTRY CIOTECZNEJ NA WESELU I MUSZE PRZYZNAC ZE NAPRAWDE Są BARDZO DOBRZY.TO PIERWESZY ZESPóL KTóRY SłYSZALEM W WYKONANIU ROKOWEJ MUZYKI NA WESELU W TAK MAłYM SKLADZIE. P.S NAPRAWDE WIEM CO MóWIE Odpowiedz Link
whitedamian Re: LAVADO co o nich sądzicie! 01.09.08, 20:12 Ja też ostatnio bawiłem się przy nich na weselu i powiem szczerze że są lepsi i na pewno za niższą cenę! Nie było źle ale ludzie nie przesadzajmy za takie pieniądze jest dużo lepszy wybór!!! Odpowiedz Link
whitedamian Re: LAVADO co o nich sądzicie! 01.09.08, 20:15 I dodam jeszcze że może nie grają źle ale rewelacji też nie ma - a jestem barmanem i z weselami mam dużo do czynienia! Najlepszy wybór to zespół przy którym bawiliście się na weselu - najlepiej widać co kto potrafi!!! Odpowiedz Link
asiakw91 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.04.13, 12:20 W 100tu% zgadzam się z Twoją opinią. Odpowiedz Link
fajny-monia Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 10:22 witam. U NAS GRALI W PAŻDZIERNIKU TEGO ROKU I BYŁO ŚWIETNIE. NAPRAWDE KAPITALNY ZESPÓL . BARDZO POLECAMY. Odpowiedz Link
kamilostrowski Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 11:13 Bardzo się ciesze czytając takie opinie,ponieważ bylismy na próbie 2 miesiące temu i zamówiliśmy lavado na swoje wesele,ale wiadomo,ze na takiej prezentacji mozna zobaczyc tylko próbkę całości i zostaje czekac z niecierpliwoscią do naszej soboty. Odpowiedz Link
agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.11.08, 13:35 My również mamy zamówiony ten zespół na nasze wesele. Na pokazie wypadli bardzo dobrze, zaprosili nas nawet na wesele na którym grali, a na dodatek na sali gdzie będziemy mieć wesele i myślę, że wszystko jest bardzo dobrze. Odpowiedz Link
ewusia19873 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 06.05.09, 12:45 Witam.Bawiłam się na weselu przy tym zespole i bardzo mi się podobało grali z saksofonistą którego także polecam mimo że trzeba dopłacić ale warto.Zespół ma świetny kontakt z gośćmi potrafią i śpiewać i rozbawiać dlatego ja na swoje wesele też ich zamówiłam.Wokalistka śpiewa super zresztą cały ten zespół jest super ale to trzeba zobaczyć.W każdym razie polecam ich. Odpowiedz Link
asiakw91 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.04.13, 12:04 Byliśmy na weselu z tym zespołem i jakoś nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Jedyna zaleta to taka że grają czysto bez fauszowania,ale repertuar absolutnie nie nadaje się na wesele gdzie goście są w różnym wieku a oni grają głównie rocka.Są bardzo głośni,nie reagowali na prośby żeby trochę było ciszej,w przerwach dyskoteka też bardzo głośno, nie można było porozmawiać przy stole no i pajacują... Zdania były podzielone ,jedni się zachwycali ale większości się nie podobało.Nawet nowożeńcy byli rozczarowani. My napewno ich nie zamówimy!!! Odpowiedz Link
sernik30 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 03.12.08, 20:15 WITAM. AKURAT W SOBOTE MIALEM PRZYJEMNOŚĆ BAWIĆ SIE NA ANDRZEJKACH PRZY TYM ZESPOLE.SĄ NAPRAWDE NIEŻLI .POLECAM!!!! Odpowiedz Link
krach90 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.12.08, 23:13 MAM MALUTKIE PYTANIE ODNOŚNIE CENY, CZY CENA USTALONA ZA OPRAWĘ MUZYCZNĄ WESELA MOŻE WZROSNĄĆ W CIAGU 2 LAT , CZY ZOSTAJE TAKA JAKĄ SIĘ USTALI PRZY SPISANIU UMOWY. Odpowiedz Link
agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.12.08, 06:57 Mnie przynajmniej zespół Lavado powiedział, że cena się już nie zmieni i o ile się nie mylę to podali cenę już ustaloną na 2010. Natomiast musiałby się wypowiedzieć ktoś kto w tym roku ich miał na weselu wtedy można by porównać. Odpowiedz Link
jola-1985 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 13.01.09, 11:13 CZEŚĆ. ZESPÓŁ LAVADO GRAŁ U MNIE NA WESELU W ZESZŁYM ROKU I CENA ZOSTALA ZACHOWANA TAKA JAK W UMOWIE.POLECAM WSZYSTKIM ICH USŁUGI!!! Odpowiedz Link
wkurzeni28 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.02.09, 15:36 nigdy nie bierzcie tego zespolu na wesele wiecej siedza niz graja slabe i amatorskie prowadzenie a piosenki malo podobne do oryginalu!!!!!!! Odpowiedz Link
mariusz.ania.k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.02.09, 17:38 U nas grali i nie uważam ,aby pan Sławek słabo prowadził,wręcz przeciwnie podobało nam się bardzo,a czy piosenki były podobne do orginałów? myślę,że tak,nawet coś takiego nie przyszło mi na myśl.A przerwy -nie wiem jak u was,ale u nas nie były na pewno długie.Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać zespół nadal wybór padłby na ten który już u nas grał ,czyli lawado.Jak widać wszystko rzeczą gustu))) Odpowiedz Link
ewelina282 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 11:34 zdecydowanie nie polecam choćby ze wzgledu na bardzo dłudie przerwy! Odpowiedz Link
zespollavado Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 15:37 Witamy wszystkich. Od pewnego czasu zaglądamy na to forum ,aby nie ukrywamy-przeczytać również opinie o swoim zespole.Zaskoczyły nas ostatnie bardzo nie przychylne nam zarzuty.Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana-wszak nikt nie jest ideałem,aczkolwiek te są"OBRAZLIWE"(świadomie używamy tego słowa,ponieważ te opinie jak najbardziej nas obrażają,gdyż nie są prawdziwe!).Jesteśmy na rynku od ponad 8 lat i to co robimy staramy się wykonywać najlepiej jak potrafimy.Bardzo dbamy o długość naszych przerw.Nie potrafimy również w żaden sposób wytłumaczyć dlaczego ktoś napisał,ze utwory przez nas wykonywane nie są podobne do orginałów-nigdy nie spotkaliśmy się z podobnym zarzutem.Nie chcemy pisać,ze to konkurencja-ponieważ staramy się nie mieć wrogów,a po za ty nie mamy na to JESZCZE dowodów.Aczkolwiek należy pamiętać-wypowiadając się publicznie,że nikt nie jest w sieci ANANIMOWY!!! Pisząc coś obrazliwego i nieprawdziwego trzeba się liczyć z możliwością konsekwencji również prawnych.Pozdrawiamy serdecznie mądrych i uczciwych ludzi-w tym także dojrzała "konkurencję".Zespół muzyczny LAVADO. Odpowiedz Link
agusia.z Re: LAVADO co o nich sądzicie! 19.02.09, 22:10 Trudno mi ocenić przerwy jakie Państwo robicie, ponieważ nasze wesele z Waszym udziałem jeszcze przed nami, ale co do zarzutu, że piosenki nie są podobne do oryginałów to na próbie którą dla nas zagraliście słysząc piosenki Dżemu byłam w szoku, pozytywnym :) Pozdrawiamy Odpowiedz Link
andrzej1886 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.03.09, 10:33 Nie wiem jakie przerwy robił zespół na weselu gdzie pani się bawiła ale na moim weselu przerwy były bardzo krótkie.Ogólnie jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z zespołu lawado i z czystym sumieniem polecamy. Odpowiedz Link
ewelina282 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 21.02.09, 11:52 drogi zespole nie stosowne są wasze groźby co do drogi sądowej i jak przecież ogolnie wiadomo na forum można wypowiedzieć swoją opinie bo po to jest ono stworzone a ja mam prawo pisać że zespół robi długie przerwy bo tak odczułam bedąc na weselu i chciałam ostrzec przed tym pary które będą zespół zamawiać. Odpowiedz Link
andrewtiger Re: LAVADO co o nich sądzicie! 29.10.09, 23:16 Zespol rewelacja, nie znam osoby na naszym weselu, ktora by zle slowo powiedziala o tym zespole. Wszyscy byli zachwyceni. Zespol robi przerwy, ale ich dlugosc zalezy od tego kiedy skonczycie jesc. Moze jedzenie bylo niedobre i dlugo jedliscie? Polecam ten zespol. Odpowiedz Link
tomaszmenager Re: LAVADO co o nich sądzicie! 07.03.09, 10:43 ludzie co to jest wogóle za zespół lavado jakas masakra polecamy zespół BOYS!!! Odpowiedz Link
kroliczek25 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 09.01.10, 22:42 WITAM BYLIŚMY NA SYLWESTRZE NA SALI LEA GRAŁ TAM WŁAŚNIE ZESPÓŁ LAVADO BAWILIŚMY SIĘ FANTASTYCZNIE SUPER ZESPÓŁ IMPREZA BARDZO UDANA POLECAMY SANDRA MICHAŁ Odpowiedz Link
myszka_51 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 30.03.09, 23:04 Ubawilismy sie doskonale - polecam Odpowiedz Link
fifka3 Re: LAVADO co o nich sądzicie! 16.03.10, 19:46 Nawet niezle spiewają tylko szkoda , że nie maja pełnego składu [perkusji]!!! Odpowiedz Link
koni-k Re: LAVADO co o nich sądzicie! 02.08.10, 17:09 Jeśli ktoś lubi spokojne klimaty to zdecydowanie odradzam ten zespół.Z lavado świetna impreza jest gwarantowana.Nigdy nie widzałem żeby zespół tak potrafił rozbawić wszystkich gości [nawet dziadków]. Polecam wszystkim którzy chcą sie dobrze bawić na swoim weselu. Odpowiedz Link
hola_nola Re: LAVADO co o nich sądzicie! 03.08.10, 11:11 Byłam na weselu gdzie w pierwszy dzień grali Lavado a w drugi jakiś inny zespół. Powiem tak: Lavado świetnie bawiło gości, profesjonalni muzycy, prawdziwa muzyka, i repertuar dla wszystkich, nikt nie narzekał, a na drugi dzień to aż przykro było słuchać... nie wiem jak ten zespół sie nazywał, ale widac było różnicę. Lavado polecam :) Odpowiedz Link