gabi54 29.11.05, 10:20 www.allegro.pl/show_item.php?item=74789943 MNIE SIĘ STRASZNIE PODOBAJA. Już się zastanawiam nad baby born, berjuan, ale te mnie powaliły na ziemię. Zaznaczę ze szukam twardej lali (mięką juz mamy), najlepiej do kąpania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mira31 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 10:30 hej, też się nad nimi zastanawiałam, ale po obejrzeniu ich w sklepie zrezygnowałam , bo "na żywo" zupełnie mi się nie podobały, ładnie wyglądają na pudełku, ale lalki są dużo brzydsze. jest to oczywiscie moje subiektywne odczucie. koleżanka córki w przedszkolu ma jedną, ale moja mała powiedziała, że jest brzydka (całe szczęście, że jej nie kupiłam na prezent). pozdrawiam i polecam dokładne obejrzenie ich w sklepie. Odpowiedz Link Zgłoś
tygisek Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 12:08 mi sie rowniez podobaja, a mojej coreczce bardzo nawet, kupilismy jej wiec lalke na mikolajki, a jak sie nia bedzie bawic zobaczymy 6.XII, na razie lezy zapakowana i schowana jest napewno lalka twarda ale czy sie nadaje do kapania tego nie wiem.. pozdrawiam, tygisek Odpowiedz Link Zgłoś
chubus Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 13:15 Witam! Tatus kupił ostatnio niuni jedną taka lalę.Ogólnie laleczka jest słodka i nam oraz Sandy bardzo się poboda.Według mnie do kąpieli się ta lalka nie nadaje, ponieważ ma włsoki dziwnie ułożone na sztywno-na jakimś lakierze albo coś innego i myślę, że kapiel może zniszczyć cała fryzurkę. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 14:28 chubus, a ile ma Twoja mała i czy naprawdę bawi sie tą lalką? Nie chciałabym żeby poszła w kąt, i troche boję się że to będzie prezent taki bardziej dla mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 14:30 aaaa i jeszcze jedno, który model macie???? Odpowiedz Link Zgłoś
chubus Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 15:35 My mamy tą blondynkę w jeansowej spódniczce z napisem love.Maja córeczka ma 20 miesięcy, a lalę wymusiła na tatusiu mówiąc "kupi lala".Oprócz tego dokupilismy pidżamkę, bo Sandy koniecznie chciała "kapci" dla lali.Mała bawi się lala-wozi w wózku,tańczy z nia, karmi, daje smoka.Ale to akurat jest sprawą indywidualną każdego dziecka.jedne się bawią a drugie nie. Pozdrawiam asia Odpowiedz Link Zgłoś
kuczynska78 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 17:49 Witam! Własnie dostałam gazetkę promocyjna z Selgrosa. Lalki te od wtorku 6.12 bedą w Selgrosie po 79.90 zł. Mająbyc też w sprzedaży inne akcesoria do nich. Pozdrawiam Agnieszka SzafaMalucha.pl Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 29.11.05, 19:16 dzieki za informację, co prawda nie ma w moim nieście selgrosa, ale może sie wybiorę. chubus a gdzie Ty dokupiłaś te akcesoria, np pizamkę????????? Odpowiedz Link Zgłoś
chubus Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 10:06 Witaj! Ja dokupiłam ubranko w Blue City w Warszawie-mają wybór.Ale w jakims sklepie internetowym też widziałam.Nie pamiętam w którym (Wrzuć w wyszukiwarkę jaggets i na pewno znajdziesz Pozdrawiam, asia Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 11:30 oj... ja nie jestem z W-wy, wrzucałam już i znalazł tylko 2 sklepy w którym jest kilka lalek (3lub 4) i zadnych dodatków Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 12:19 Mnie takze bardzo podobaja się te lalki, na żywo takze wyglądają ok. We Wrocławiu można je dostać w Carrefourze, Makro i w Auchan (wczoraj była zniżka 25%). Gdyby nie to, ze moja córa dostanie laleczkę -króliczka Anne Geddes też skusiłabym się na nią, choć u nas jednak bardziej "chodliwe" są laleczki z miękkim korpusem, tak aby można je było przytulać. A najbardziej z Jaggetsów podoba mi się ta czarnulka z buntowniczą fryzurką ze spineczkami (tą widziałam w sklepach) i ta azjatka z kucyczkami z różową frotką (tej to z kolei nigdzie nie spotkałam) Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 12:42 w Carrefourze były po 129zl, w tesco po 111zl, w auchanie byłam wczoraj i nie widziałam, jestes pewna że tam były (pamiętasz może cenę?), to sieciówka wiec u mnie w bielsku tez powinny być. A w makro pamiętasz cenę? acha mnie najbardziej podobaję się te dwie blondyneczki: www.famosa.fr/produit.php?rubrique=36&product=700001759 ale nigdzie ich nie widziałam, może Wy widziałyście? a z tych dostępnych w carrefourze to te dwie blondynki: www.famosa.fr/produit.php?rubrique=36&product=700002258 z tym że zdecyduję się na te drugą z kucyczkami bo ma lepsze buciki (trudniejsze do zgubienia) Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 12:46 W Auchan byłam wczoraj, były po 107 lub 109 zł, no i dodatkowo była zniżka 25%, ale widziałam tylko 3 szt i wszystkie czarnulki. Odpowiedz Link Zgłoś
aska0619 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 13:33 w Tesco od jutra będą po 81,90 zł Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 13:47 dzięki - super. A skąd masz ta informację, ja to o niczym nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
chubus Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 14:00 zobacz tutaj.niestety są tylko buciki i pieluszki.ale może mogą sprowadzić jakieś inne akcesoria. pozdrawiam asia Odpowiedz Link Zgłoś
chubus Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 14:01 tzn tutaj:www.zabawki-sklep.pl/go.php/pl/sklep_internetowy/lalki/jaggets/ Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 14:10 hehe, fajne...dziękuje bardzo, nie trafiłam na tą stronkę Odpowiedz Link Zgłoś
aska0619 Re: co sądzicie o tych lalkach JAGGETS????? 30.11.05, 15:26 dostałam gazetkę tesco z promocjami od 01.12 Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: kupiłam:) 01.12.05, 12:01 Kupiłam w tesco za 81zł (całe szczeście, że nie zdecydowałam się wcześniej bo były za ok 119zł). Rozpakowałam ostrożnie (moja mała i tak się nie kapnie, a przynajmniej potem będzie mniej szarpaniny z tymi drucikami). Oto moje spostrzezenia: -laleczka jest sliczna, świetnie wykonana, nie z plastiku, ale z gumy, -ubranka, buciki świetnej jakości, super dopracowane szczegoły, -laleczka ma delikatny, ładny zapach (nie wiem czy każda, ale moja ma) -co mnie najbardziej rozbawiło to to, że to "PRAWDZIWA DZIEWCZYNKA" - ZAGLADAŁAM POD PIELUSZKĘ . Swoją droga to ciekawe czy chłopczyki tez są "prawdziwe"??? -nie wiem tylko co się stanie z włosami, kiedy mój szkrab zechce je rozczesać, -no i cena 81zł jak za taką jakość mi odpowiada to tyle. Może ktos wie gdzie można dokupić jakieś akcesoria do niej???? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: kupiłam:) 01.12.05, 12:19 ja kupiłam tę czrnulkę.tylko w tym sklepie internetowym z adresem podanym wyżej.przepłacilam jak widze ale nie mam jak wyrwać się do sklepu.a na alegro sa w tej samej cenie.zapewniali że na mikołajki dotrze.ma to byc prezent dla mojej 3 chrzesnicy .mam nadzieje że jej się spodoba Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 do Gabi54 01.12.05, 12:21 w tym sklepie internetowym sa akcesoria.link masz podany w poscie wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: do Gabi54 01.12.05, 12:29 tak widziałam, ale tam sa tylko buciki i pieluszki, ja myślałam o ubrankach, w pudełku jest małay katalog i myślałam że może gdzieś dostanę. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: do Gabi54 01.12.05, 12:35 niestety nie wiem gdzie mozna dostac ubranka.ale często takie rzeczy sa w marketach obok lalek.mam małe pytanko .czy ta lala ma zginanae raczki i nózki.tzn.czy mozna ja posadzić? Odpowiedz Link Zgłoś
gabi54 Re: do Gabi54 01.12.05, 12:44 tak rusza raczkami i nózkami, sama stoi i siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: do Gabi54 01.12.05, 12:46 dzięki wielkie za odpowiedz.pozdrowionka)) Odpowiedz Link Zgłoś