witam

szybkie pytanie szybka odpowiedz
lepsze mieszkanie w bloku czy w szeregowce....
w bloku wiem co i jak ale z szeregowka nie bardzo?
czy w szeregowce placi sie np czynsz?
jak z ogrzewaniem itp
poprosze o rady i sugestie
wiadomo,ze ostateczna decyzja nalezy do nas
pomozcie