Dodaj do ulubionych

szukam takiej sukienki

05.06.06, 09:43
Witajcie,
po burzliwych poszukiwaniach w salonach stwierdzilam, ze to co pierwotnie mi
sie podobalo juz przestalo mi sie podobac. Zmiana koncepcji jednym slowem.
Szukam czegos takiego - gorset + rekawki i gleboki dekolt wink znalazlam model
MichelAngelo z Margarett, ale troche mnie cena zabila.
Widzialyscie moze gdzies cos podobnego?
www.margarett.pl/big/magnifico/michelangelo-big.htmbuziaki
Dorota
Obserwuj wątek
    • dorciami1 Re: szukam takiej sukienki 05.06.06, 09:56
      hmmm
      cos sie z linkiem niedobrego stalo
      raz jeszcze
      www.margarett.pl/big/magnifico/michelangelo-big.htm
      • chosia Re: szukam takiej sukienki 05.06.06, 12:44
        www.margarett.pl/big/magnifico/michelangelo-big.htm
        • dorciami1 Re: szukam takiej sukienki 05.06.06, 13:10
          smile ja wiem jaka to jest sukienka (link wkleilam) ale szukam czegos w podobnym
          stylu, innej firmy
          smile
      • mysza_klapsiara Re: szukam takiej sukienki 10.06.06, 13:39
        Jest piekna. Poszukaj po salonach, niekoniecznie tych markowych. Widziałam podobne w kilku salonach w katowicach. Proponuję spacer po salonach.
    • maja9943 Re: szukam takiej sukienki 09.06.06, 10:12
      zobacz na strone www.erabaty.pl ja znalazlam tam rabat 50% do salonu z sukniami
      i kupilam piekna sukienke z ktorej jestem bardzo zadowolona. polecam
      • agatha111 do maja9943 09.06.06, 10:46
        maja9943 napisała:

        > zobacz na strone www.erabaty.pl ja znalazlam tam rabat 50% do salonu z
        sukniami
        >
        > i kupilam piekna sukienke z ktorej jestem bardzo zadowolona. polecam

        a skąd weźmiesz salę na wesele, zespół i samochód? też z tej stronbki???? bo
        suknię też tam - podobno - kupiłaś................
        bez komentarza
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=43052179
        • agatha111 Re: do maja9943 09.06.06, 10:47
          Poprawka:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=41748723&a=43281409
    • jasia127 Re: szukam takiej sukienki 09.06.06, 19:07
      ja kupilam tej firmy. maja sliczne i duzo takich romantycznych z koronkami.
      mojej akurat nie ma tu w necie. ale zajrzyj. pozdrawiam mariekate.pl/
    • jetinka Re: szukam takiej sukienki 09.06.06, 21:58
      jest podobny model w kolekcji Papilio,tylko z 2oo3roku. jest w salonie MARREX
      na kruczej 46 w centrum
    • xxxmikaxxx Re: szukam takiej sukienki 10.06.06, 13:59
      Spojrz na stronke www.villais.com/ i linię Romantica. Ja kupilam w zeszlym roku sukienke tej firmy w sklepie Promesa przy ul. Jana Pawla II w W-wie. Dokladnie tak jak piszesz - z duzym dekoltem, rekawkami, z organzy i pokryta bawelniana koronka, tyle ze jednoczesciowa. Sprawdzila sie swietnie - lekka, wygodna, czulam sie w niej swietnie.
      • dorciami1 Re: szukam takiej sukienki 10.06.06, 21:33
        dzieki wielkie za pomoc.
        ale ogladalam, przebieralam, ale i tak wrocilam do pierwszego pomyslu czyli
        Margarett - poniewaz sukeinka mi sie snic zaczela, stwierdzilam ze to musi byc
        TA. Trzymajcie za mnie kciuki, zeby panie w Jankach zrobily przepiekna suknie smile
        bo TA chwila juz 30 wrzesnia smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka