Dodaj do ulubionych

Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@@#$%

27.04.06, 16:18
Ej chcialabym przedstawic skrócona forme tego co napisalam !!przepraszam
odrazu za bledy i prosze zebyscie powiedzieli ile za to pkt dostane prosze.
(wiem ze to niejest zbyt fajne ):A temat byl mniejwiecej taki :
Napisz rozprawke czy śmiech moze Cie czegos nauczyc ??-podaj przyklady z
filmu lub literaztury.Ewentułalnie z obu ;
smiech to nietylko zdrowie,to jest radosc.Ale czy smiech moze nas czasem
czegos nauczyc ?
Mysle ze tak np. w filmie 13 posterunek smiejemy sie z postaw niezbyt
madrych , niemoralnych.Właśnie wtedy uczymy sie niezachowywac tak jak te
postacie.Lecz dla innych wlasnie te postacie moga byc autorytetem.
Śmiechem mozemy sie obronic gdy np atakuje Cie twój przyjaciel wytykajac
Ci bledy wlasnie tak jak bohater w Epoce lodowcowej .Własnie smiech jest dla
nas taka tarcza obrronna która nikogo niepowinna krzywdzic.
Gdy twój kolega lub kolezanka czegos niepotrafi le sie zachowa ,powie cos
glupiego my staramy sie tego błedu niepopełniac tak jak inni.
Myśle że śmiech może nas nauczyc wieluzeczy wlasciwej postawy,kultury,i
jak zyc ...
Mam pytanie czy ten tekst jest bardzo zły ?? prosze ocencie go ile pkt moge
za niego dostac na egzaminie ?? MAX ilosc pkt to 17
Obserwuj wątek
    • Gość: alka Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ IP: *.160.228.161.olsznet.ec.pl 27.04.06, 16:48
      0, no najwyzej 2 albo 3.
      Tragedia, moje dziecko, tragedia. Więcej lektury, więcej myślenia, mniej dyskoteki!
      • Gość: yyyyyy Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 20:06
        serio napisałaś takie badziewie?????

        jak dostaniesz ze 3-4 punkty to będzie maximum :)
    • Gość: gość Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 20:17
      jeśli to nie jest podpucha i rzeczywiście tak napisałaś, to na twoim miejscu
      nie spodziewałabym się więcej niż 4 punktów. Naprawdę nie dałaś żadnego
      przykładu z literatury???????????????
      Szczerze mówiąc, to w podstawówce pisałam lepsze wypracowania
    • Gość: studentka Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:35
      Jak ja bym w szkole podstawowej pisała takie wypracowania to pewnie dzisiaj nie
      byłabym na studiach. Smutne, że nie wstyd Ci się ''chwalić'' swoimi
      osiągnięciami.
      • monika999913 Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ 28.04.06, 06:26
        ja sie niechce chwalic bo wlasnie chodzi o to ze niea czym =(bo uważam że
        nienapisalam najlepiej ale chcialabym zeby ktos luknol na moja prace
        • marti_b Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ 28.04.06, 11:25
          2 góra 3 pkt
          • Gość: Edyta 1000000 Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 11:32
            Podejrzewam, ze jesteś bardzo inteligentną osobą. Jeżeli tak jest to Twój tekst
            to rodzaj kpiny z samego tematu. Wtedy masz u mnie 17 pkt. Jezeli jednak jest
            to prawda to daje 0 pkt twojemu nauczycielowi z j. polskiego, bo nie nauczył
            Cię jak poradzić sobie nawet z tak prymitywnym pytaniem.
        • intermasterkalisz Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ 28.04.06, 11:30
          Dziecko, składaj lepiej podanie o prace w jakimś markecie albo agencji
          towarzyskiej!! o matko!! za moich czasów nie było aż takiego nieuctwa!
    • ja281 Re: Egzamin =( Rozprawka !!! Zobacz :) OceŃ +( !@ 29.04.06, 14:48
      Dziecko kochane- pisz podanie do zawodówki. A przy okazji -do wszystkich- ta
      praca to dowód na to , że utworzenie gimnazjów to była wielka pomyłka.
      Absolwent byłej szkoły podstawowej nie byłby w stanie stworzyć takiego gniota.
      Siąść i płakać tylko.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka