Forum Zwierzęta Psy Shih tzu
ZMIEŃ
      apetyt

apetyt

(4 wyniki)
    • Moja 10 miesięczna suczka od tygodnia nie ma apetytu. Wcześniej była strasznym żarłoczkiem. Jedzonko dostaje gotowane. W tej chwili chętnie tylko zjada parówki cielęce, a swoje psie rzeczy bardzo niechętnie i ewentualnie z ręki, w małych ilościach. nawet ulubiony przysmak- surowa cielęcina nie zjedzona :( ponadto do tej pory prawie nie piła wody, a odkąd straciła apetyt zaczęła pić. Nosek ma wilgotny, nie zauważyłam aby była w gorszym nastroju. 4 dni temu odrobaczyłam ją ale apetyt nie wraca....
    • Pytam, nie wiem, czy to normalne , czy nie? Moja sunia niedlugo konczy 7 miesiecy , do tej pory jadla normalną porcje jedzenia jaka jest podana na opakowaniu karmy. Od tygodnia znacznie mniej je i nie wiem, czy psiaki w jej wieku zaczynają mniej jesć , czy to aby normalne? Moze powinna juz jadać dwie porcje dziennie? Karmie ją tylko sucha karmą - ile Wy dajecie swoim pieskom w tym wieku jeść? Nie powiem,że to mnie nie martwi. Wczoraj bylam u weta, oczyscila jej zatoki, dala tabletki na odroba...
    • Właśnie wróciłam od weterynarza. MIałam jechać dopiero w pon. na szczepienie, ale dzisiaj zaniepokoiło mnie kichanie i kaszel z odruchem wymiotnym. Gdy Ambi chciała zaszczekać w czasie zabawy, to dosłownie zaszczekała chrypką. Stwierdziłam żetrzeba to sprawdzić. Niby w zachowaniu nic niepokojącego nie zauważyłam. Apetyt ma, chęci do zabawy również, tzw. głupawki dostawała dzisiaj nawet częściej. Oczywiście zmieniłam weta i jestem bardzo zadowolona. Pani dr przebadała małą bardzo dokładnie, po...
    • witam co mam zrobić jak suczka oszczeniła się i niema apetytu przez 4dni .Pije tylko wode i je po kawałku piersi z kurczaka inic więcej.Był weterynarz i stwierdził że macica sienieokurczyła i podano jej antybiotyk i będzie dobrze ale nadal niejest ten pies co był i to mnie martwi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się