Jakie jest wasze zdanie? Lepiej być z kobietą:
- ładną, ale mniej inteligentną czy mniej ładną, ale bardzo bystrą?
- słuchającą się faceta we wszystkim, czy mającą własne zdanie i "stawiającą"
się?
- ciepłą i czułą, czy twardą i przebojową?
- feministką, czy tradycjonalistką?
- potrzebującą opieki, czy samodzielną?
Taka mała sonda :)