bystry

(1 wynik)
  • Rzeka na tym odcinku jest prawdziwą perełką i jej kanalizacja byłaby po prostu stratą dla przyrody i miasta! Wybierzcie się tam kiedyś na spacer!!! Zobaczycie przepiękną dolinkę, pełną łąk i dużych bujnych drzew na brzegu rzeki. podejdziecie bliżej to zobaczycie dno na naprawdę sporej głębokości, oraz dziesiątki małych rybek odpoczywających przy stosunkowo spokojnym brzegu..., a nurt praktycznie tak silny jak w rzekach o klasie górskiej... Nie kanalizujmy więcej naszej Brdy! Ni...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się