Rzeka na tym odcinku jest prawdziwą perełką i jej kanalizacja
byłaby po prostu stratą dla przyrody i miasta! Wybierzcie się
tam kiedyś na spacer!!! Zobaczycie przepiękną dolinkę, pełną łąk
i dużych bujnych drzew na brzegu rzeki. podejdziecie bliżej to
zobaczycie dno na naprawdę sporej głębokości, oraz dziesiątki
małych rybek odpoczywających przy stosunkowo spokojnym
brzegu..., a nurt praktycznie tak silny jak w rzekach o klasie
górskiej...
Nie kanalizujmy więcej naszej Brdy! Ni...