ch

(1 wynik)
  • kijowo wstyd mi się przyznać do samotności, ze ją dzisiaj czuję zajebiście mocno to coś złego bardzo,przyznanie się do tego? czy wstyd,ze w ogóle się takie cos czuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się