Dodaj do ulubionych

wroca egzaminy wstepne??

25.09.06, 17:42

Od samego początku było wiadomo, że amnestia będzie wprowadzana z powodów
politycznych. Dlatego fakt, że minister podpisał to rozporządzenie, nie jest
niespodzianką – skomentował decyzję Giertycha Przewodniczący Konferencji
Rektorów Akademickich Szkół Polskich, prof. Tadeusz Luty.
educafe.org/?p=14
ja mam mature za rok i jakos sie nie pale, boje sie, ze nam dowala egazminy
wstepne. myslicie ze te egzaminy wroca??? a na giertcha bym nie zaglosowala
nawet gdyby podwinela mi sie noga :) wole poprawiac mature w nastepnym roku
Obserwuj wątek
    • Gość: Kamil Re: wroca egzaminy wstepne?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.06, 21:15
      Wiele osób twierdzi, że egzaminy wstępne na studia wrócą,ale moża było sie tego
      przecież spodziewać. Z jednej strony to podwójny stres bo matura plus egzaminy,
      z drugiej jednak na egzaminach bedzie przeciez ten sam materiał co na maturze
      wiec myśle, że nie ma sie czym specjalnie przejmować.

To czego nie mogę przeboleć to wporwadzenie do matury tak zasadniczych zmian na
      kilka miesięcy przed tym egzaminem. zdaje ją w tym roku i ja i moi koledzy
      jesteśmy naparwde w trudnej sytuacji..Cieżko zdecydować na jakim poziomie
      zdawać..Pozostaje nam podziekować panu Ministrowi i uczyć sie uczyć i jeszcze
      raz uczyć:/
      • Gość: Ala Re: wroca egzaminy wstepne?? IP: *.3.cust.bredband2.com 25.09.06, 21:20
        "Z jednej strony to podwójny stres bo matura plus egzaminy,"
        do tej pory tak było i nikt nie narzekał! (mam na mysli ludzi ze stara matura)
        • Gość: paulinka Re: wroca egzaminy wstepne?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 10:22
          watpie zeby wprowadzili egzaminy wstepne na uczelnie w tym roku, jest juz za
          pozno, na wielu uczelniach kryteria przyjecia juz dawno sa podane, nie moga
          teraz zmieniac mam nadzieje
          • Gość: ! Re: wroca egzaminy wstepne?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 15:27
            oj moga moga. W tamtym roku np na AGH zmienili kryteria przyjecia cos kolo
            listopada;]
    • Gość: kuba Re: wroca egzaminy wstepne?? IP: *.miecznet.pl 26.09.06, 17:36
      A jaki zwiazek ma amnestia Giertycha z egzaminami na studia?
      Kto i po co mialby je wprowadzac? Ktos kto ma mature giertychowska nie ma i tak
      szans na akademie medyczna,prawo,i dziesiatki innych studiow na renomowanych
      uczelniach.A to one robily i moglyby teraz robic egzaminy wstepne.
      Oblanym maturzystom i tak pozostaja prywatne uczelnie albo jakies abstrakcyjne
      nieoblegane kierunki na panstwowych uczelniach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka