Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      horror

horror

(5 wyników)
    • Bardzo proszę was o pomoc wystrczy tylko,że podpiszecie liste imieniem nazwiskiem i adresem,a możemy zatrzymac horror jaki przezywają zwierzęta. Jeżeli sami nie chcecie zbierac podpisów ,prosze chociaż wyślijcie mi te dane na maila paups@wp.pl lub gg 4328810 sama wpisze was na petycje i wyśle. więcej informacji pod adresem : www.viva.org.pl (są tam zdjęcia dyrastyczne ,a o filmie już nie wspomne :((( ) To niewiarygodne by traktowac tak zwierzęta . Zawsze wiedziałm,...
    • od koleżanki z Krakowa dostałam takiego właśnie maila: Sama nie wiem już jak to napisać, bo słów na ludzką głupotę, na ludzką bezmyślność, ludzkie okrucieństwo w imię miłości do zwierząt już mi brakuje. Była sobie pani, pani lubi kotki, pani wynajęła mieszkanie. Nieduże. W środku ma 60 kotów. Niekastrowanych, nie sterylizowanych. Kocury i kotki. Kociaki i kocięta. W kuwetach (3 szt.) szmaty i nic. Jedzenie raz dziennie - bochenek chleba i 2 puszki dla psów. DOMOWA HODOWLA. Rozmnożo...
    • Przerazajace-jak tak moze byc? W Starachowicach znajduje sie przytulisko dla zwierzat, ktore prowadzi Pani Marzanna. Teren ten wydzierzawilo jej miasto z zalozeniem ze bedzie to ICH miejskie przytulisko dla bezdomnych zwierzat. Bylo to w roku 1995. W przytulisku tym obecnie przebywa 170 psow i 30 kotow. Wszystkie te zwierzeta przebywaja na terenie o powierzchni 300m!!!! Urzad Miasta dotowal to schronisko w wysokosci 2 tys.zl rocznie, a obecnie przestal!!! Obiecal wiekszy teren(o...
    • Znajoma w zeszły piątek była w Galerii Mokotów, przechodząc koło sklepu zoologicznego na parterze zobaczyła szczeniaki skulone w szklanym wielkim "akwarium" choć ma dwa psy żal się jej ich strasznie zrobiło i kupiła suczkę maltańczyka za jedyne zresztą 2500 PLN. Dostała dokumenty psa i zaświadczenie lekarskie że pies jest "klinicznie zdrowy". Po przyjechaniu do domu zaniepokojona stanem zdrowia psa poszła do weterynarza , suczka miała wymioty i begunkę. Lekarz stwierdził parwowir...
    • Uwaga!!! Bardzo drażliwy temat!! Zdjęcia są bardzo drastyczne..! Osoby o słabych nerwach proszone są o zamknięcie oczu po otworzeniu linku.. Apeluję o zbiorowy protest przeciw tym niegodnym praktykom! Mówimy "NIE" okrutnym dusicielom..! koty.nowiny.pl/galery6/galeria411.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się