mgr

(4 wyniki)
  • witam Jak poprawnie napisać zdanie: ,,Praca napisana pod czujnym okiem mgr inż. Jana Kowalskiego. " czy ,,Praca napisana pod czujnym okiem mgra inż. Jana Kowalskiego. " a może ,,Praca napisana pod czujnym okiem mgra inża Jana Kowalskiego. " proszę o pomoc Pozdrawiam Kasia
  • czy inz.mgr. w jakiej kolejności piszemy,bo słyszałam opinię ,że naipierw mgr.inż.
  • Dzień Dobry Mam takie pytanie, tak dla pewnośći. Czy po tytułach naukowych, pisanych skrótem i kończących się na "r", typu: magister (mgr), doktor (dr), piszemy kropkę? Wydaje mi się, że jednak nie, ale znalazłam pewną instytucję, w której nazwie po Dr była wielka KROPKA. Chciałam także zapytać, czy takie wlaśnie tytuły, piszemy małymi czy dużymi literami? I jakie reguły mowią o tych prawach? Serdecznie pozdrawiam i zyczę miłego dnia;-). Karolina.
  • Witajcie i pomóżcie. Wyczytałam, że już oba sposoby pisowni są poprawne. Ale moja szefowa (mgr wf) uważa, że "internet" to błąd ortograficzny. Ma rację? Był już tu taki wątek, ale nikt nie odpowiedział na pytanie. Pozdrowienia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się