Forum Regionalne Opolskie Opole
ZMIEŃ
    michnik

  michnik

  (16 wyników)
  • Jeżeli tak twierdzi „legenda światowego dziennikarstwa, działacz publiczny i jednen z założycieli "Solidarności", według "Financial Times" zaliczany do 20-tki najbardziej wpływowych dziennikarzy świata", Adam Michnik, to się nie wymigam - jestem swołoczą! Jestem swołoczą, panie Michnik, podobnie jak miliony Polaków! Kto następny się przyzna?
  • JAROSŁAW MAREK RYMKIEWICZ OŚWIADCZENIE W związku z rozpoczynającym się niebawem procesem, który wytoczył mi Adam Michnik (chowając się za wydawcę swojego pisma), oświadczam co następuje. W dziejach cywilizacji europejskiej procesy przeciwko pisarzom nie są niczym nowym. Wielu pisarzy było więzionych, byli nawet tacy, których powieszono lub rozstrzelano. Wielu pisarzy nonsensownie oskarżono, wielu wygnano z ich ojczyzny, wielu innym w różny sposób próbowano zamknąć usta i ocenzuro...
  • A kto to jest Michnik i co to wszystko ma do Opola. Rozumiem, że lokalne oddz. "Wybiórczej" mają odgórny nakaz nagłaśniania tego nikogo nie obchodzącego tematu.
  • No tak, liczba Michników jest wprost proporcjonalna do wypitej wódki! Artykuł pełen banalnych prawd, bez jednego choćby nowego spojrzenia na postać. Żałosne!!!
  • Panie Adamie, tak trzymać!!! BRAVO!!!!
  • Panie Ukleja.jest Pan BYŁYM opozycjonitą i niech Pan nim już zostanie.Więcej tresci znajdujemy w tekstach Michnika niz w słowotoku jaki jest Pan uprzejmy podawać.I jeszcze jedno.Prosze mnie nazywac komuchem-wasza ulubioną figurą retoryczną jaką obdarzacie każdego kto nie z Wami.jestem po prostu na komucha za młody.Niech Pan zrobi sobie zdjęcie z Markiem Jurkiem.Dlaczego?Nie powiem
  • Dobra riposta!! Ja próbowałam doszukać się u p.Ukleji nieprzebranych pokładów miłosierdzia i dobroci, jak przystało na ultraprawicowca, katolika.............ale nic, pustka. Z niego taki miłosierny, jak z koziej......... klarnet. Skąd tyle zjadliwości w tym człowieku? Nie wiem.. Jak ktoś nie jest z nim, to znaczy, że jest przeciw Niemu. A wtedy ...kryj się kto może....
  • Panie Adamie, tak trzymać!!! BRAVO!!!!
  • Ciekawe komu bardziej narazi się autor tego tekstu? Kolegom z OSPN czy wrogom lustracji? Na sicher oberwie od fanatyków z jednej i drugiej strony.
  • Dobry wspomnieniowy,rocznicowy tekst,z jednym wszakże zastrzeżeniem.Należało szambo wyczyścić w 89 najdalej,90 r. Drogi Adasiu.Dziś byłaby dobra kanalizacja,gówna zutylizowane po każdej ze stron okrągłego stołu i nikt nie myslałby o wrzucaniu granatu do szamba.Twój przyjaciel Vaszek Hawel posprzątał szambo z przyjaciołmi i już dawno zapomnieli o komunistycznym spadku.A wyscie naiwnie myśleli,że uda się szambo zamknąć w sarkofagu jak reaktor w Czarnobylu, i że nigdy nie wybije.
  • Jagódka poczuła zew natury i dała dyla. Wróci jak zgłodnieje i zew zniknie.
  • tylko za udowodnione przed sądem winy można w państwie prawa podlegać karze
  • Fotografie, nazwiska, życiorysy: katów, sędziów i prokuratorów, którzy w latach 1944-1956 skazywali na śmierć bądź wieloletnie więzienie żołnierzy podziemia niepodległościowego, zaprezentowano na specjalnej wystawie w Poznaniu. Wśród tych najbardziej bezwzględnych są: Stefan Michnik, Helena Wolińska, Zygmunt Wizelberg. .... że imperium zła nie było anonimowe, tworzyli je konkretni, znani z imienia i nazwiska ludzie, m.in. Stefan Michnik - odpowiedzialny za skazanie na śmierć ...
  • Kilka pytan: 1-Czy porozumienie w Kopenhadze, jest wazne, jezeli podpisal je premier - przestepca ? ( Michnik i jego donos) ? 2- Gdzie mozna przeczytac 26 000 przepisow UE w jezyku polskim lub angielskim ? 3- Czy referendum bedzie wazne, jezeli kazdy obywatel uprawniony do niego nie bedzie z nimi dokladnie zapoznany ? 4- Czy poslowie w sejmie i senatorowie znaja 26 000 przepisow UE ?
  • Katolicki włoski dziennik "Avvenire" nazwał w swoim niedzielnym wydaniu Jarosława i Lecha Kaczyńskich "uczniami czarnoksiężnika", a lustrację w Polsce porównał do polowania na czarownice. Jarosław i Lech KaczyńscyW opublikowanym komentarzu do sprawy arcybiskupa Stanisława Wielgusa oraz zagrożeń wynikających z lustracji napisano, że "bracia Kaczyńscy, rządzący dzisiaj Polską, wzniecili ogień, który grozi tym, że ogarnie cały naród".
  • Świetne to mi się podoba. Piszcie więcej o tych średniakach z czasów PRL, co moczyli dupę jak się patrzy a całe gówno opryskało dygnitarzy z pierwszych stron gazet. Właśnie średniaki - gorliwcy i upierdliwcy podtrzymywali ten cały proradziecki szalet.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się