Forum Specjalne Publicystyka
ZMIEŃ
      michnik

michnik

(289 wyników)
    • Rzadko tu bywam, więc wypadało się przywitać, prawda? Wpadłem tu zresztą trochę na oślep, bo nie można (tradycyjnie dla tego Autora?) skomentować bezpośrednio, choć dorobił się już jednego [i]lajka[/i] na [i]szajsbuku[/i]. Ale tam nie ma mnie. Z góry też uprzedzam, że nie znam całości, bo GW nie kupuję, [i]piano[/i] pamiętam z domu rodzinnego, ale nowego też nie kupię. Wszystkie zatem uwagi proszę przyjmować z tym zastrzeżeniem: jeśli Adam Michnik na kolejnych - licznych, jak sądzę - stronac...
    • Przywidziało mi się na miniaturze, że nowy Podatek...
    • Dlaczego nie ma słowa o zdefraudowanych milionach dolarów przekazywanych styropianowym solidaruchom przez mocodawców z CIA i Watykanu? www.wprost.pl/ar/59383/Skok-stulecia/?O=59383&pg=0 Dlaczego nie mówi się o judeo-jankeskiej agenturze, która po 1989 r. zawłaszczyła Polskę i wepchnęła kraj w objęcia kolejnego okupanta - kościelno-jankeskiego? Dlaczego żaden reżimowy pismak nie wspomina, że za PRL nie okupowaliśmy i nie zniewalaliśmy ludów walczących o wolność (poza nieszczęsnym 1968...
    • ''Adam Michnik poświęcił jedną trzecią życia na obronę byłych ubeków'' Ale w czym rzecz, za co tak dokładnie przeprasza Krasowski? Pomylił się w ułamku?
    • Niestety, chociaż lubię i cenię Michnika, pierwsza część była słabiutka... I z jego strony i ze strony p.Kublik.. Michnik jest jak Tusk.. trochę.. Jak jeden jest premierem a drugi naczelnym.. to obaj myślą że nie muszą już opowiadać kawałów.. hehe.. Czyli być błyskotliwi, dowcipni i.. co najgorsze .. NIE POUCZAĆ..!! Społeczeństwo od inteligentnych ludzi uczy się chętnie.. ale nie znosi pouczania..!
    • A ja Pana Michnika nie chwale. Oto zenujacy przyklad swiatopogladowo-intelektualnego dualizmu Pana Adama: "Próba wyeliminowania religii z debaty o najważniejszych sprawach w państwie, w społeczeństwie demokratycznym jest drogą do unicestwienia świata wartości. Rola religii była i pozostanie fundamentalna, dlatego że uczy nas - wierzących i niewierzących - że jedyną władzą, przed którą wolno nam klękać, jest władza Boga. I nie ma innej władzy. Pan Bóg nas obdarzył naturalnym poczuciem g...
    • Szczerze gratuluję , panie Redaktorze! Zasnuwając się przy tym , dlaczego pan wspiera partie gdzie góruje homofobia, rasizm i budowa państwa klerykalnego. Szanowny panie Adamie, że pozwolę sobie tak familiarnie się zwrócić do pana, wspieranie PO to wsparcie PiS-u z roku 2005. Dzisiejsza platforma , to dawny PiS, zaś pan premier Tusk , staje się Kaczyńskim. Jako człek dotknięty antysemityzmem, na własnej skórze , powinien pan przestrzegać przed PO czy PiS.
    • Sam imperator przemówił... łaaaaaaaaaaaaał
    • typisch polnisch...poganski to kraj, poganskie obyczaje
    • "Michnik to manipulator. To człowiek złej woli, oszust intelektualny" Zbigniew Herbert
    • Lewaki w różnych krajach wymyslają sobie kolejne nagrody, a później sobie je nawzajem przyjmują. Żałosne.
    • Michnik walczy o wolność słowa??? A to ci dopiero. Zawsze myslałem, że każdy kto ma inne zdanie niż Michnik ląduje w sądzie.
    • Kobylański o Michniku, jego jezyk jest bliski stalinowcom ;-P
    • Sprytne zagranie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że Adam Michnik naprawdę popiera wizję kraju lansowaną przez Jarosława Kaczyńskiego. Już chociażby dlatego, że wizja ta jest sprzeczna ideą wolnych mediów i gdyby została urzeczywistniona (nie zostanie nawet gdyby J.Kaczyński został prezydentem, ale mniejsza o to), to Michnikowi założono by kaganiec i Michnik doskonale to rozumie. Co zatem nim kieruje? Ano chęć pozbawienia J.Kaczyńskiego tej części jego wyborców, którzy za nic w...
    • [b]AM pisze:[i] - Biorąc w tym udział, legitymizujesz antydemokratyczny reżim dzisiejszej Rosji - [/i] mówili mi moi rosyjscy przyjaciele [/b] W myśł porzekadła: "POKAŻ MI TWOICH PRZYJACIÓŁ A POWIEM CI, KIM JESTEŚ" :))
    • Szacun panie Michnik ale uprzedając kondonianów zadam panu pytanie, jak to się stało, że nie spytał się pan o tragedię Smoleńską ??? :) Przecież to kwestia dużo bardziej istotna dla Polaków :) Skoro potrafi pan wytrącić Putina z równowagi, może by się przyznał do rozpylenia tej mgły :)
    • Czy Michnik też wyda 76 mln płyt w Chinach ?
    • Panie Adamie kochany i szanowny, Doceniam Pańską rolę "anielską" i zgadzam się, że potrzebna jest Polsce jak diabli. Ale wnerwia mnie udawanie, że zwolennicy Macierewicza się zmienią. Nie, do cholery, nie zmienią się. Procent osób z takimi skłonnościami jest stały - i w Polsce, i w Laosie. Zawsze taki będzie. Nie da się wyedukować w żaden sposób. Trzeba się przyzwyczaić. I konwenans nie pomoże, choć potrzebny. Po prostu szkoda mi Pana, bo i tak oplują.
    • oho, faktyczny władca Polski i guru lewaków dał głos
    • Nie ma czego komentować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się