michnik

(130 wyników)
  • kiedy michnik przeprosi za lgarstwa i oszczerstwa na ttyminskiego?? Ta kanalia do tej pory nie przeprosila za rzygowiny nenawisci jakie wylala na kandydata na niezaleznego prezydenta. Nie pozwolmy by mowa nienawisci uszla tej kanalii bezkarnie.
  • Pytam poważnie. Nie jest czynnym politykiem. Nie pełni żadnej funkcji państwowej. Jest redaktorem naczelnym jednej z [b]prywatnych[/b] gazet, do tego eseistą. To czemu Pan Prezes akurat wziął sobie Adama Michnika na cel? Będzie go uczył demokracji? Ciekawe w jaki sposób, bo zdaje się, że sposoby, które Pan Prezes zdobywszy władzę będzie mógł zastosować, mogą się okazać nieskuteczne. Ich nieskuteczność przetestowano już w latach 60-tych, 70-tych i 80-tych.
  • czy trzeba podać do sądu portal,który wyemitował ten filmik ?: vod.gazetapolska.pl/40-michnik-kontra-pereira
  • www.tvn24.pl/0,1641789,0,6,jaruzelski-michnik-mogl-zostac-generalem,wiadomosc.html
  • Wyzwanie Michnikowi rzucił jeden z forumowiczów FK podpisujący się nickiem "rekontra" obecnie pisujacy w salonie24. Wyzwanie rekontry jest tekstem - odpowiedzią na wywiad Michnika jaki ukazał się w 43-cim numerze "Wprost" pod znamiennym tytułem "PiS jak KPP". Nasz były forumowy kolega rozprawia się z tezami Michnika w sposób spokojny ale zdecydowany, merytoryczny ale nieprzynudząjący. Warto przeczytac tekst rekontry i zastanowi się nad "misją Michnika" w Polsce. Niejako przy ok...
  • Nie oglądałem, ale już sama informacja wywołała we mnie prawdziwą radość i satysfakcję! Michnik na kozetce u Wojewódzkiego, to właściwy człowiek na właściwym miejscu! Michnik, rzekomy polityczny demiurgi i gigant intelektu, wciśnięty gdzieś między plastikowe biusty jednosezonowych piosenkarek, kobiety z brodą, aktoreczki z seriali, defekacyjne dowcipy, seksualne aluzje i pierdzące poduszki! Super! Teraz przed Michnikiem już tylko Taniec z gwiazdami albo jurorowanie w Mam Talent!...
  • Kuroń przed okrągłym przekrętem prowadził "negocjacje" z SB . Czyżby tak jak ich przodkowie przejmujacy majatki po powstańcacah , donosiciele (że o litwakach nie wspomnę) ,potem masowo mordujacy Polaków na Kresach oraz donoszący na swych sasiadów tylko po to zeby potem bic sie między soba o mienie pozostawione przez ich ofiary - czyzby byli ZNOWU tylko narzędziami w rękach "przyjaciół" -moskali ? W Polsce za wspomnienie jednym zdaniem o hienim geszefcie ( tylko w bardziej "eleganckiej" ...
  • przy okazji tego wtórnego tekstu: wyborcza.pl/1,76842,5333529,A_to_moje_typy.html warto przypomnieć co Kisiel powiedział o człowieku pozbawionym poczucia humoru: 'Jak w Polsce naprawdę wybuchnie jakiś rasizm, szowinizm, a to będzie już kompletna patologia, to najbardziej przysłuży się do tego właśnie takie denerwujące pseudoszlachetne gadanie. Przecież ten dzisiejszy Michnik to totalitarysta. Demokratą jest ten, kto jest po mojej stronie. Kto ze mną się nie zgadza, jest faszystą...
  • kontrowersje.net/node/700
  • dziennikarzom Gazety Wyborczej pisać blogi w Salon24? Az sie boje przypuszczać - dziedzicznacytadelafinanansjery pewno dostałaby 7 dniowego orgazmu, albo nawet dłuższego. Na szczęście to Lisicki zakazał Ziemkiewiczowi pisać blog w Salonie24, a nakazał w ŁRzeczypospolitej. Ziemkiewicz Rafał z właściwą sobie swadą, poczuciem humoru i dialektyką leninowską, obrócił to w żart, i obwieścił coś w rodzaju: "właściwie to wszystko jedno czy nie będą pisał blogu w Salon24, czy w Rzeczp...
  • W wolnej Polsce nikt nigdy nie próbował niczego na mnie wymóc ani w TVP, ani w gazetach i rozgłośniach regionalnych, dla których pisałem i mówiłem, ani w Expressie Wieczornym, ani naturalnie w BBC. Jedyne takie doświadczenie wyniosłem z Gazety Wyborczej. Adam Michnik czynił to jednak ze swoistym wdziękiem. krzysztofleski.salon24.pl/6990,index.html Bo np. Giertycha podał za coś tam.
  • Adam Michnik i spółka. Nie śmiem twierdzić że pierwszy milion ukradli
  • Zapraszam do zapoznania sie z polemika artykulu na moim blogu: prasowka.blox.pl
  • Artykuł we wtorkowym 'Życiu Warszawy' o Jacku Kuroniu stał sie początkiem wojny między naczelnym "GW" i Dziennika. W środę ukazał się w "GW" emocjonalny tekst Adama Michnika, o całej sprawie i swoim zdaniu na temat obrazu opozycji demokratycznej w PRL kształtowanego przez historyków IPN (więcej). Zaatakował w nim również "Dziennik". Jacek pewno by wybaczył także tym draniom Coraz ciekawiej się robi w naszej ojczyźnie pełnej patriotyzmu, wartości katolickich. Rewolucja moralna...
  • Świetny wpis na stronie Wpolityce.pl, wskazujący na coś, o czym wszyscy zaint. sprawą wiedzą i o czym sam tu kilkukrotnie pisałem. Amok michnikowszczyzny narasta. Zwłaszcza, że salon dostrzega - już z pełnią świadomością wynikających z tego konsekwencji - wzrastające nakłady GP i URze oraz wykrywane, kompromitujące Lisa przekręty z tyg. Wprost. Polecam ten wpis, naprawdę polecam: www.wpolityce.pl/view/11431/Michnik__Lis_i_Najsztub_zdenerwowani_sukcesem_tygodnika__Uwazam_Rze___Przyszedl_czas...
  • Śniło mi się, że Michnik zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego. Kurczę, ale rzeczy mi się śnią. He, he, he! :-)))
  • Bezwzglednie,że tak. Przekonuje nas o tym i bardzo słusznie Pani Kolenda_Zaleska, pracownica mediów twierdząc w radiowym spocie,że: "kultura napędza gospodarkę.Kultura się liczy." Adam Michnik nie jest politykiem. Jest człowiekiem kultury. Wniosek; Adam Michnik liczy się w Polsce. cbdo.
  • Wyrzucenie Ziemkiewicza z Tok FM za to, ze krytykował Adama Michnika kolejny raz pokazuje prawdziwa twarz Gazety Wyborczej i Agory. To kuriozum na miarę Łukaszenki. Ciekawe jak zachowa się teraz Piotr Stasiński, który u niego występował
  • To by było dobre. Ziemkiewicz zapowiada w dzisiejszym "Newsweeku", że się Michnika nie boi i w razie czego da przyjacielowi Urbana niezły wycisk.
  • robił wszystko by nie ujawnić nazwisk zbrodniarzy komunistycznych, będzie prowadził w TVP program historyczny. Tego by nawet Żdanow nie wymyślił!!! Ten kłamca nazywa sie Rafał Ziemkiewicz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się