Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      michnik

michnik

(24 wyniki)
    • Na forum ekspertskim jest też podforum "Wróżbiarstwo" prowadzone przez dwie tajemnicze czarodziejki. O tym, że Redakcja traktuje rzecz poważnie, świadczy fakt, że podforum znalazło się własnie na forum ekspertskim, a nie na bardziej rozrywkowym forum w rodzaju "Czas wolny". "GW" udostępniając owym magicznym kobietom forum ekspertskie firmuje niejako ich działalność. Szanująca się firma powinna przecież gwarantować jakość usług, które udostępnia klientom, nawet jeśli pełni tylko - ...
    • Dlaczego dodatek lokalny Waszej "Gazety..." w Szczecinie jest taki slabiutki. Gdyby istnial samodzielnie, to utrzymalby sie jednak ale w segmencie gazet sadowo-kryminalnych.Nawet pierwszy poważny artykul o Stoczni wspomagala Ogólnopolska. Prosze wziasc (losowo) kilkadziesiat tytulów z pierwszych stron lokalnego Dodatku szczecińskiego , a przekonacie sie, że tę gazetę Redagują Rzecznicy Prokuratury, Sadów, UOP itp. To po prostu "Gazetka Kryminalna".Do tego listy paru znajomkow Re...
    • Nie odpowiedzial na klopotliwe pytanie, wiec zlikwidowano cale forum o Sluzbie Zdrowia- piekna demokracja i wolnosc slowa- gratulacje , panie Szechter...
    • • Jarzmowski jest okey adres: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl Gość: f 25-01-2003 04:05 odpowiedz na list odpowiedz cytując A zyd Michnik do gazu!
    • Szanowny Panie Redaktorze Jestem wytrwalym uczestnikiem gry "Wygraj Lige". Gram od poczatku. Ale takiej grandy sie po was nie spodziewalem. Od dluzszego czasu nie dziala przegladarka, w ktorej mozna sprawdzic swoje wyniki. I co? I nic. Nikt z dzialu sportowego slowem sie nie zajaknal co sie stalo. A chcemy przeciez wiedziec czy mozna bedzie sprawdzic swoje wyniki i w ogole czy konkurs zostanie rozstrzygniety? licze, ze przynajmniej Pan nas nie oleje i da w tym miejscu znac co sie ...
    • Ja potrafię zrozumieć wiele rzeczy... naprawdę wiele, ale są również takie których nie rozumiem. Od gazety wymaga się aby podawała rzetelne i obiektywne informacje, oraz aby dawała wszystkie a nie to co się podoba lub pasuję na stronę główną (zwłaszcza jeśli ta gazeta ma własną stroną - a większość stron ma). Na większość portali czy stron gazet pojawiła się już informacja (prawdziwa czy nie - to nie ma znaczenia) o bestialskim zabójstwie Palestyńczyka a u Was nie ma. I może nawet...
    • reklama , czy tylko mnie Michnik uznał za jakiegoś niewydarzonego erotomana?
    • ...w sprawie uniemozliwiania komentowania niektorych artykulow na gazeta.pl czy ktos moze mi wyjasnic czego sie tak dzieje?? przeciez to ma imie: cenzura sie nazywa
    • kropka i yaa, Uprzejmie prosze was, kropka i yaa, abyscie wplynely na swojego szefa P. Micnika, aby zechcial umiescic w Gazecie Wyborczej, te wszystkie "brzydkie" karykatury Mohameta, bo jeszcze ich nie widzialem. W razie odmowy wlasciciela firmy, prosze was uprzejmie o kopniecie w tylek (z calej sily) P. Michnika za tchorzostwo i brak dobrej woli. Z pozdrowieniami. Czekam z niecierpliwoscia na wyniki.
    • forum.gazeta.pl/forum/73,46481,1540823.html?f=299&w=7954514&a=7954514&rep=1 Czy mam rozumiec, ze sa rowni i rowniejsi???
    • wydawało mi się, niesłusznie, że cenzura to przeszłość. Dziękuję za przypomnienie że jedynie słuszna linia nie zginęła a tutaj w gazecie można się o tym przekonać wpisując zdanie , które nie zgadza sie z poglądami właścicieli. Brawo .Lekcja histori jak na dłoni.
    • Puscilam na f.A. watek o nastepujacej tresci: Herbert wrocil do Polski. Starszy czlowiek bez prozaicznej renty. Nikt nie wpadl na pomysl, zeby dac mu chociazby stypendium dla tworcow. Nie powiem co dalej. Kto pamieta pogrzeb Herberta i te mowy nad jego trumna, to do samej smierci bedzie pamietal. Jacek umieral w gdanskim szpitalu. A powinien - jesli juz umierac - to w szpitalu rzadowym. Pies z kulawa noga sie nie zatroszczyl. Wiadomo, jaka jest nasza sluzba zdrowia. Moze w inny...
    • za bardzo towarzysko w moim ważnym wątku. A ja jestem coraz bliższa nerwicy. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=5692526 Nie róbcie tutaj jaj, prosze, bo Tebe nie lubi długich wątków.
    • ... to zostalo: Re: Grozby rekoczynow na tym forum... Autor: Gość portalu: Katol Data: 25-06-2002 17:21 adres: *.ha.pwr.wroc.pl -------------------------------------------------------------------------------- Masz syna (pewnie taki glupi jak ty)? Dobrze o tym wiedziec. Musze miec cztery naboje. Dwa na te parszywe kundle. Dalej: kula w łeb dla synalka, tak zebys patrzył jak zdycha. A jak juz walnie w kalendarz w okropnych mekach to ostatnim pociskiem odstrzele ci jaja, tak bys...
    • W ten sposób przecież pracujemy na utrzymanie portalu, gdyby nikt nie pisał to nie byłoby forum, w związku z czym spora liczba ludzi (admini, moderatorzy itd.) zostałaby bez pracy. Bardzo proszę, żeby odpowiedzi udzielił mi sam Redaktor Naczelny Adam Michnik.
    • Co jest do diabła. Ile może trwać banicja na forum? Ludzie czy wyście oszaleli. Przecież wiedzieliście że mu zależało, żeby istnieć na forum. Czy wy sumienia nie macie? Pytam się kto będąc człowiekiem może osobiście pogrążyć innego człowieka? Chcę odpowiedzi.
    • U L T I M A T U M !!! Maas, Daje Ci ultimatum: 24 godziny od godziny 14:00 dzisiaj czasu Melbourne! Albo usuniesz ban na mnie, albo zaczne pisac prawde o Michniku! NA ROZNE FORA POD ROZNYMI NICKAMI I Z ROZNYCH ADRESOW (NIE TYLKO Z AUSTRALII). Kagan z pozdr. ===========
    • Do szalu mnie doprowadza kiedy Kagan loguje sie z wszystkich stron swiata including Francje i Oklahoma. Wprawdzie spamowal, ale jego watki pod wzgledem filozoficznym i teologicznym maja solidne podstawy. Jego dyskusje z Jerzym sa pasjonujace i powinny miec miejsce na tym forum biorac pod uwage, ze 90% tresci na tym forum jest zupelnie bezwartosciowa i pozbawiona jakiejkolwiek retoryki. Biorac pod uwage, ze w ONZ-ecie zasiadaja masowi mordercy...OK nie wiem co chcialem powiedziec, ...
    • Piękny kawał schabu, stłuczony opanierowany i usmażony na złoty kolor. Kapusta, pachnąca z cebulą z grzybkami. Kartofelki. Lampka dobrego, czerwonego, ciężkiego wina. Posiłek do może nie wykwintny ,ale pełny, kaloryczny,tardycyjny. Dobre żarcie. Czy tak? Większość odpowie ,że tak. Czemu więc tego posiłku nie stawia się nawet na wykwintnej porcelanie i ze srebrnymi sztućcami przed dwumiesięcznym naszym kochanym bobaskiem? Dlaczego tego świetnego i pełnego dobrodziejstw jedzonka nie ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się