Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      nikotyna

nikotyna

(9 wyników)
    • Witam,czy ma ktoś może jakieś książki lub inne materiały na temat nikotynizmu? Byłabym wdzięczna za pomoc.Potrzbne mi to na zajęcia,ale nie możemy korzystać z internetu bo to byłoby za proste.Z góry bardzo dziękuję
    • dlaczego ? nie palę 4-ty dzień i odczuwam ból w płucach (9 lat palenia, ok. 8 papierosów dziennie)
    • Mam pytanie do osób uzależnionych równocześnie od alkoholu i nikotyny: co bardziej uzależnia? Z którego nałogu trudniej się wyzwolić?
    • Witam!! Czy ktoś próbował odzwyczaić sie od palenia przy pomocy e- papierosa.Reklamują to urządzenie na Allegro.
    • Palilem papierosy ponad 20 lat. Przez 15 probowalem rzucac. Moj rekord - 6 miesiecy. Wreszcie zastosowalem Nicorette. Przestalem palic, ale uzaleznilem sie od Nicorette. Palenie mnie juz nie ciagnie. Swoja porcje nikotyny dostarczam sobie w sposob czysty i efektywny :) Probowalem odzwyczaic sie od Nicorette. To jeszcze gorsze niz rzucanie palenia :(
    • czy ktos probowal rzucic palenie i udalo sie to dzieki gumom czy plastron nicorette? bo wszedzie to zachwalaja (np. menforum.pl/zdrowie-i-wyglad/zdrowie-mezczyzny/rzucamy-palenie-z-nicorette.html) ale nie wiem czy to nie kolejne marnowanie pieniedzy
    • czy komus udalo sie rzucic palenie przy pomocy Nicorette? czy to naprawde dziala jak wszedzie jest opisywanie w samych superlatywach (np tutaj menforum.pl/zdrowie-i-wyglad/zdrowie-mezczyzny/rzucamy-palenie-z-nicorette.html ) i jesli tak to co lepiej wybrac plastry czy gumy?
    • Witam wszystkich. Moj maz od 2 lat nie zapalil papierosa. Udalo mu sie to jedynie dzieki tabletkom i gumom antynikotynowym. Niestety jak zaczal brac te farmaceutyki, tak nie potrafi przestac. Kupuje tabletki regularnie od 2 lat. Jest uzalezniony. Oczywiscie, zdajemy sobie sprawe, ze lepiej brac tabletki niquitin niz siegac po papierosy. Ale wiemy, ze trzeba to zmienic. (tabletki przyjmowane przez tak dlugi okres na pewno nie pozostaja bez wplywu na organizm, nie mowiac juz o kwestii fin...
    • a jesli skonczylam palic wczoraj a tabex zaczne od jutra, to chyba dobrze nie? tez zadziala? bo ja juz nie mogeeee!!! ale tabex mi pomoze nie??? mimo ze nie bede brala tak jak w ulotce(tzn pierwsze dni tabexu to palic ale co raz mniej i odstawic). tak bardzo nie chce palic!!! odpowiedzcie mi please
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się