-
Witam serdecznie forumowiczów
Proszę o Wasze opinie na ten temat bo nie wiem co juz mam myśleć.
31.05.2011 żona urodziła śliczną córeczkę 4000g okaz zdrowa 10 punktów czegoś tam. W drugiej dobie po porodzie mała była niespokojna, płakała, wierciła się, wyraźnie było coś nie tak, straciła 200g. Zrobiono jej badania krwi i moczu. Badania krwi podobno w porządku a w posiewie moczu wykryto bakterie coli. Lekarze nie dawali wiary i zlecili powtórzenie badań w moczu wyszły znowu bakterie coli w...
-
witam,
mojej 3 tyg. córce wyszły dzis w badaniu moczu leukocyty od 12-16 +
poj.skupiska w polu widzenia, nabłonki płaskie nieliczne, okrągłe 8-12 w p.w,
odczyn zasadowy, krwinek czerw. ani bakterii nie ma, białka też nie, jestem
przestraszona, co to może być? zakażenie dróg moczowych? napiszcie...
-
Witajcie; jestem mama 6-tygodniowego Filipa.
Dokladnie po 3 tyg. od porodu wyladowalismy w szpitalu z temperatura
38,6 i pierwszym ZUM.
U synka zrobiono najpierw usg, ktore wykazalo podwojny UKM po prawej
stronie (takze dwa moczowody) Po 10 dniowej kuracji antybiotykowej
wykonano CUM, ktory wykazal IV stopien refluksu. Moja rozpacz i
zagubienie nie mialy granic. Wypisano nas do domu, Filip ma
zachowawczo dostawac antybiotyk. Do tego maly ma juz nadcisnienie!
Objaw towarzyszacy...
-
Moja 4 tygodniowa córeczka jest po ZUM i w związku z tym mam pytanie do
doświadczonych mam.
Za 10 dni mamy pobrać mocz na posiew. Wiem, że woreczki na mocz są inne dla
dziewczynek i dla chłopców. Czy wśród woreczków dla dziewczynek są woreczki
lepsze lub gorsze (chodzi mi o możliwość zakładania, jałowość itd.)
Czy mocz na badanie dostarczamy w woreczku czy należy przelać go do
pojemniczka? Jeśli w woreczku - to czy przy badaniu ogólnym i na posiew mam
dostarczyć jeden woreczek czy...