prawnik

(9 wyników)
  • Witam! Sprawa wygląda tak, że zaczynam 2 klasę LO na profilu humanistycznym i poważnie zastanawiem się nad swoją przyszłością. Ciągnie mnie w stronę prawa lub historii, archeologii itp. Moim marzeniem jest jednak wyjazd do USA. Chciałbym więc dowiedzieć się czy istnieje możliwość rozpoczęcia studiów prawniczych(ewentualnie historycznych) w Polsce, i skończyć z dyplomem licencjata-magistra, po czym dokończyć, lub przekwalifikować je tak, żebym mógł podjąć pracę w tych zawodach w U...
  • Czy są na forum prawnicy ?
  • Szukam prawnika w Warszawie lub okolicy, który zna się na amerykańskim prawie pracy i może udzielić porady w sprawie umowy o pracę z pracodawcą z Nowego Jorku. Czy ktoś może mi pomóc?
  • Witam serdecznie! Chcialabym sie Was poradzic w nastepujacej sprawie: wlasnie skonczylam studia prawnicze w Polsce, angielski znam bardzo dobrze i chcialabym wyjechac do Stanow. Ja oczywiscie zdaje sobie sprawe z roznic w systemach prawa itd. ale mimo to, bardzo chcialabym pracowac w Stanach i to w zawodzie. Szczegolnie interesuja mnie zagadnienia handlowe, wiec powiedzmy, ze jest to dziedzina "uniweralna". Moze znajdzie sie osoba, ktora juz przeszla taka droge? Wszystkich, ktorzy dysp...
  • szukam dobrego prawnika w Nowym Jorku, ktory zajalby sie sponsorowaniem na GC w kategorii Eb2, czy ktos ma kogos sprawdzonego i zaufanego?
  • Wykres dla zainteresowanych, absolwenci 2006 i ich pensja startowa: www.elsblog.org/the_empirical_legal_studi/2007/09/distribution-of.html
  • 1.JAK najłatwiej znaleść pracę z średnim wykształceniem jako mechanik 2.ile kosztuje wynajęcie pokoju z łazienką 3.na jakiej ulicy mieszka najwięcej polaków 4.czy znacie kogoś kto pomugłby zmaleść pracę
  • chcialabym sie dowiedzie jak dlugo taki proces teraz trwa. cos sie ponoc pozmienialo w procesie...a moze ktos juz mial rozmowe o GC. Jak to wyglada i jakie sa szanse. wiem ze to szeroki watek ale bardzo prosze o odpowiedz/dzieki
  • po prostu odwlekana z powodu wyborow. Tak czytalem w dzisiejszej gazecie. Znajomy prawnik twierdzil, ze przejdzie w lutym.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się