Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy stażysta może dorobić???

02.09.05, 07:47
    Mam dylemat gdyz jestem na stażu który mi sie właśnie kończy ale mam już
    przygotowany następny. Tak sie złożyło że mogę być w komisji wyborczej i nie
    wiem czy prawnie moge być czy też nie. wiem że nie mogę dorobić jeśli tak
    jest to jest to dlamnie absurd przecierz i urząd pracy powinien dawać nam tą
    możliwość i mieć więcej niż te 450 zł miesięcznie. Dajcie znać jeśli ktoś
    wie? a może można to ominąć?
    Obserwuj wątek
      • Gość: kachaat Re: Czy stażysta może dorobić??? IP: *.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 02.09.05, 18:08
        jesli masz zawartą umowe o prace to tracisz status bezrobotnego i nie mozesz
        juz byc dalej na stazu
        jesli umowy nie zawierasz to nic nie mowisz w UP i dalej jestes stazysta
        wyglada na to ze w komisji byc nie mozesz bo staz jest przyznawany osobom bez
        doswiadczenia zawodowego
        swoja droga jak udalo ci sie dostac na drugi staż z UP bo przeciez stamtad
        mozesz odbyc tylko jeden staz ewentualnie moga ci go przedluzyc
      • Gość: Monia z PUP Re: Czy stażysta może dorobić??? IP: 212.160.196.* 03.09.05, 22:54
        Stażysta co miesiąc składa oświadczenie że nie uzyskał żadnego dochodu i na tej
        podstawie wypłacane jest mu stypendium i to on ponosi całkowitą
        odpowiedzialność za składanie fałszywych oświadczeń - tak samo bezrobotni. A co
        do skierowania na drugi staż to się trochę dziwię, że dają ci taką możliwość -
        to trochę niezgodne z założeniami, bo doświadczenie zawodowe na stażu już
        zdobyłaś a staże są dla osób które go jeszcze nie mają.
      • Gość: ph Re: Czy stażysta może dorobić??? IP: *.alan.krakow.pl 07.09.05, 17:41
        Stałe zapotrzebowanie na „materiał ludzki"
        handlowcy, programiści, serwisanci i inni...

Zawsze poszukujemy do pracy i współpracy:

świetnych grafików komputerowych (czyli takich, którzy biegle obsługują
        najpopularniejsze programy do grafiki bitmapowej i wektorowej);

bystrych webmaterów (którzy znają oprócz elementarnych podstaw również MySQL,
        flasha php i inne języki skryptowe);

świadomych programistów C++ (takich, którym nie trzeba kilka razy powtarzać do
        czego ma służyć program...);

handlowców (którzy lubią sprzedawać i działają systematycznie, dzięki którym
        firma mogłaby liczyć na stabilizację przychodów);

osób uzdolnionych literacko (którym z łatwością przychodzi stworzenie pięknie
        napisanej i przejrzystej oferty lub tekstów pomocy do programów komputerowych);

świetnych organizatorów (którzy potrafiliby podnieść sprawność naszego
        działania i umieli zaplanować kierunki rozwoju firmy);

osób/firm, które uważają, że wzajemnie możemy się wesprzeć w działaniach;
        wierzymy w synergię;

dusz towarzystwa (dzięki którym coraz lepiej poznawalibyśmy się z naszymi
        klientami).

Dorywczo przydają się też serwisanci komputerowi (którzy mają większe
        doświadczenia niż złożenie sobie domowego komputera oraz są komunikatywni i
        mili)

Zgodnie z normami unijnymi ;-) nie stawiamy barier związanych z płcią, wiekiem,
        orientacją seksualną, doświadczeniem i wykształceniem. Głównym kryterium
        przydatności kandydatów jest ich normalność i nastawienie na wniesienie
        czegoś... Jednak pewne minimum ogłady i samodzielności trzeba sobą
        reprezentować...

[ powrót ]

wizja | usługi | produkty | portfolio | pytania |
        praca | o nas | kontakt

© Prekursor, 2005

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka