toledo

(15 wyników)
  • Mam taki mętlik w głowie! Szukam spacerówki dla mojego rocznego synka. Zależy mi aby nie była zbyt wąska, żeby swobodnie się w niej czuł no i żeby mi się łatwo nią prowadziło. Mam 160 wzrostu i jestem po zakupie spacerówki ktora okazała się za wysoka(brak regulacji w rączce). toledo ma taką regulację walker nie. no ale za to toledo ma pompowane koła co na moje tereny jak znalazł. Cenowo jest różnica lae nad toledo zastanawiam się nad używanym więc cenowo wyjdzie tak samo. Zasta...
  • Witam wszystkich rodziców:) Bardzo proszę o porady- Chciałabym się zmieścic w kosztach zakupu wózka do 1000zł (no może trcohę ponad). Zastanawiam sie ciężko nad tym coneco toledo (BONUS 2009 CONECO TOLEDO + NIESAMOWITE GRATISY !!! (670800620) - Aukcje internetowe Allegro)- podobno ma jedną wadę- strasznie skrzypi budka. No i jeszcze X-lander XQ- (X-Lander XQ 08 + GONDOLA + FOLIA + WYS 0zł HIT!!! (677285618) - Aukcje internetowe Allegro]BONUS 2009 CONECO TOLEDO + NIESAMOWITE GRAT...
  • Witam, Przejrzałam już cały wątek wózkowy i nadal nie wiem który z tych dwóch wózków wybrać. Na forum jest dużo negatywnych opinii o wózku coneco V3 ale nie ma nic konkretnego o Toledo. Czy jest tu ktoś kto użytkuje ten wózek i może podzielić się swoją opinią. Jak myślicie który wózek będzie lepszy Coneco Toledo czy Atlantic. Sama już mam mętlik w głowie a wózek musimy już niebawem kupić bo maleństwo ma się pojawić już na początku maja. Bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam
  • Ten wózeczek wpadł mi w oko , ale wolałabym wpierw usłyszec opinie osób które już takowy mają lubi miały. Z góry dziękuję
  • Sprawa wyglada tak: Wozek ma byc wielofunkcyjny czyli gondola+spacerowka. Ma miec duze pompowane kola, przednie skretne i tez w miare duze. Musi byc czterokolowy ze wzgledu na podjazd do klatki schodowej. No i spacerowka ma sie rozkladac na plasko. Aha, budzet: 1100zl maksimum. Coneco Toledo 2008 jest tani - ponizej 800zl na allegro ale opinie o nim sa conajmniej rozbiezne. Ramatti Amber - Wyglada ciekawie i jest tani(590). Opinii brak. Ale patrzac na ceny te dwa to chyba chin...
  • Prosze o ogólne uwagi na temat tego wózeczka. Jak się go prowadzi np. n aterenak pozamiejskich? Czy gondola jest w miare duża? -- Poza tym mam wspaniałą 3,5 letnią córeczkę Zuzannę:-)
  • To nowy model wózka Coneco i jakoś nie mogę znaleźć opinii o nich. Chodzi o takie cuś: allegro.pl/item253959854_nowosc_wozek_toledo_coneco_pierre_cardin_grati.html Jeżeli ktoś może coś powiedzieć na temat tego wózka, będę wdzięczna
  • Witam! Być może podobny wątek już istnieje, ale ciężko jest znaleźć coś konkretnego. Bardzo proszę o opinie o tym wózku. Niby zdecydowałam się już na jego kupno, ale chciałabym poznać zdanie o tym wózku osób, które go mają. Jakie wymiary ma gondola, bo tego nigdzie nie mogę znaleźć? Dodam, że waga nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ mieszkam w domu parterowym.
  • Proszę o opinie na temat wózka coneco toledo- zastanawiam się nad zakupem właśnie tego modelu. Wózek chcę kupić na tzw przezimowanie- urodzę dzidziusia pod koniec sierpnia, a na następne lato chcę kupić jakąś lżejszą spacerówkę.
  • Jestem juz prawie mama :)) to jest moje pierwsze dzieciatko i chyba kazda z was mnie zrozumie jak sie martwie, chce zeby mialo jak najlepiej jak najwygodniej , tu wlasnie chodzi mi o wybor wózka, ... podoba mi sie CONECO TOLEDO, ale nie wiem czy to dobry wybor... moze CONECO V3,....BABY SMILE AXEL,....BABY SMILE FX... chodzi mi o to zeby wozek dosc lekko sie prowadzil, dobrze skrecal , no i oczywiscie najwazniejsze zeby byl super wygodny dla dzieciatka... prosze o pomoc i pozdrawi...
  • Planuje zakup wózka coneco v4. Denerwuje mnie jednak rączka, wydaje mi się nie wygodna, zbyt pionowa. Czepiam się ? Mam tylko 154 cm wzrostu i coś mi nie podchodzi...Wolałabym Coneco Toledo jednak nie ma możliwości zamontowania fotelika :), muszę więc zdecydować się sie na V4 bo pięknie mieści mi się do mojego małego bagażnika. Może ktoś powiedzieć jak się prowadzi to cudeńko, może nie jest tak źle jak mi się wydaje (mam nadzieje). Dzięki za odpowiedzi, Pozdrawiam
  • Poszukuję wózka taniego, maksymalnie do 1000tys.zł, chociaż wolałabym tańszy, dla noworodka i potem dla starszej dzidzi. Nie jestem jednak zainteresowana wielkimi i ciężkimi wózkami, gdyż nie mam takich gdzie przechowywać.Proszę pomóżcie!
  • Prosze o opinie wozka coneco Toledo lub V3 tej firmy.. Rowniez lozeczka turystycznego uzywanego jako docelowe.. Prosze o Wasze opinie.Moze ktoras z Was ma takie lozeczko czy wozek:) Pozdrawiam. dziekuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się