toledo

(6 wyników)
  • Mam małe pytanko, właściwie dwa. jestem posiadaczem SEATA TOLEDO 1,6 z 2000 r. Ostatnio wstawiłem mu gaz - instalacja BRC. Moje pytania: - ile (mniej więcej) powinien spalać mi taki samochodzik gazu na 100 km. Mi w cyklu mieszanym ale z przewagą miejskiego spala 13,5 l/100 km. Byłem już raz u gazownika który mi zakładał gaz, coś tam za pomocą komputerka ustawiał - niestety jak było tak jest. - druga sprawa, to auto przy nierozgrzanym silniku, staje w czasie startu z parkingu czy ze sk...
  • Witam serdecznie :) Mam nadzieje, ze ktos z forumowiczow mi pomoze... W swoim toledo (1,6 benzyna 2003 rok), 110tkm mam problem z lampka sygnalizujaca cisnienie oleju, mianowicie po wlaczeniu zaplonu gasnie ona przed uruchomieniem silnika( a wedlug instrukcji powinna w trakcie uruchamiania). Moj znajomy stwierdzil, ze to moze byc brak cisnienia...co o tym myslicie? Po czym poznac taka usterke? pozdrawiam serdecznie
  • Witam, ... dluzej nie wytrzymam :). Proszę o pmoc ekspertow w nastepujacym problemie. Auto to Seat Toledo 1,8i, rocznik 94. Posiada centralny z autoalarmem nieznanej mi marki. Problem polega na tym, ze auto zaskakuje mnie nieregularnie niemozliwoscia odpalenia. Przyklad: Samochod stoi tydzien na parkingu pod golym niebem (zima taka jak w tym roku), auto zapalam za pierwszym kretnieciem rozrusznika bez zadnych problemow. Przejezdzam kilka kilometrow, w miedzyczasie gasze silnik, ponow...
  • w moim yarisie,gdy na wstecznym puszczam sprzęgło w momencie zasprzęglenia słychać buczenie.czasami dzieje się to na jedynce(gdy jest duże obciążenie np.przy ruszaniu pod górkę lub gdy ruszę na wstecznym,potem wrzucę jedynkę też mogę to buczenie wywołać).z góry dziękuję za wasze porady
  • toledo'95, jak skrecam w prawo to skrzypi w okolicach prawego przedniego kola. wie ktos co to moze byc?
  • Mam taki pytanie. W moim Toledo, silnik 1,6 (1F) VW używam do tej pory oleju Mobil 1 zdaje się 5W-50. Chwalę sobię ten olej, niestety jego cena jest trochę za wysoka. W poprzednim autku tj. Renault 19 z silnikiem 1,4 używałem Elf Evolution i sprawował się znakomicie. Podczas jazdy na tym oleju zauważyłem nawet spadek spalania ok. 0,5 litra/100km. Z powodu tendencji zwyżkowej cen paliw (dziś już 3,85/l) chcę przejść na Elfa. Czy to nie zaszkodzi mojemu silnikowi ? Podobno Elf jest ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się