Dodaj do ulubionych

Kinderkraft grande

19.11.18, 10:09
Witam
czy ktoś już użytkuje nowość od kinderkraft grande?
wydaje sie byc ok za taka kase

jaskosklep.pl/wozki-spacerowe/wozek-spacerowy-kinderkraft-grande
ma ktoś już ten wózek??????
Obserwuj wątek
    • kasialukasik11 Re: Kinderkraft grande 27.11.18, 16:17
      My mamy i jest super ! i tez zamawialismy na tej samej stronie :)
      • Gość: MamaKaroli Re: Kinderkraft grande IP: *.internetia.net.pl 27.11.18, 20:33
        Nie ma to jak samemu sobie odpowiedzieć ...
      • Gość: MamaKaroli Re: Kinderkraft grande IP: *.internetia.net.pl 27.11.18, 20:37
        Oba nicki juz sie pogubiły jaki wózek zamówiły/kupiły na tej stronie :D
        • papuz Re: Kinderkraft grande 30.11.18, 20:26
          Ok. Pomylki pomylkami a opinie ktos wyrazi na jego temat? Mozna dokupic adaptery i np gondole do niego?
          • Gość: MamaKaroli Re: Kinderkraft grande IP: *.internetia.net.pl 02.12.18, 15:57
            To powyżej to nie pomyłka tylko nieudolna reklama sklepu. Na wielu forach i w wielu wątkach się przewija więc w oczy sie rzuciło.
            A wózek z tematu? Kinderkrafty nigdy nie były warte uwagi. Takie marketówki.
            • kasialukasik11 Re: Kinderkraft grande 11.12.18, 16:30
              Proszę bezczelnie nie kłamać i nie robić ludzi za wariata, jeszcze niech mi Pani wejdzie do domu i powie jak mam dziecko wychowywac, jest pani bezczelna.
              • kasialukasik11 Re: Kinderkraft grande 11.12.18, 16:33
                mam i jestem zadowolona, nie stac mnie na wozek za 1000zł. ani 1500. Kupilm wozek za 500zł i jestem zadowolona jest duzy, super sie podbija, dziecko ma duzo miejsca w wozku. wozek moze pani zamowic na allegro, w internecie lub cholera gdzie pani chce nawet w markecie tylko nie wiem w jakim, to gdzie ja kupuje i za ile albo na co mnie stac to moja sprawa a pani niech pilnuje swojego nosa
                • Gość: MamaKaroli Re: Kinderkraft grande IP: *.internetia.net.pl 11.12.18, 19:37
                  O joj, ale oburzenie ...
                  bardzo proszę, jeszcze pytanie czy wszystkie wózki kupowane w tym sklepie?
                  forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&forumId=&author=kasialukasik11&title=&forum=

a tu inny nick, tak przypadkiem:
                  forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&forumId=22462&author=adameo&title=&forum=

Aż po oczach daje. Nie, ja nie jestem bezczelna tylko znam forum.
                  • kasialukasik11 Re: Kinderkraft grande 12.12.18, 12:57
                    i co ma piernik do wiatraka? najwidoczniej sie pani nudzi. mam pani wyslac zdjecia tego wozka? albo powie mi pani w jakich sklepach mam kupowac?
                    • Gość: Wilku Re: Kinderkraft grande IP: *.146.97.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.20, 22:54
                      A już mieliśmy kupic panstwa wozek, jednak po tak hamskiej wypowiedź na sluszna uwage mamykaroli chyba nie chce miec doczynienia z ta firma. A niestety mama karolin ma racje wypowiedz bije po oczach. Ale to tylko moje zdanie.
                • Gość: MamaKaroli Re: Kinderkraft grande IP: *.internetia.net.pl 11.12.18, 19:57
                  No i dlaczego się Pani rzuca o cenę, przecież nigdzie tego tematu nie poruszyłam...
    • Gość: Ewelina Re: Kinderkraft grande IP: *.rwd.prospect.pl 24.03.21, 15:55
      Tak używam wózka Kinder Kraft Grandę LX. Porażka nie wózek koła przednie przy krawężniku stają bokiem. Dziecko 11kg a nie mogę wózka upchać a nie mówię o skręcaniu koszmar mam kontuzje nadgarstka z powodu tego wózka. Zmarnowane pieniądze. Reklamację miałam raz po 6 miesiącach rama trzeszczały jak stary tym. Oczywiście ramę mi zmieniono teraz z drugą robi się to samo. Nie polecam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka