Dodaj do ulubionych

Złomowanie auta

14.08.16, 13:25
Witam.
Mam pytanie jestem po lekkiej stluczce. Auto nie jest młode bo ma przeszlo 20lat i chce zezłomować i chciałbym sie dowiedziec w jaki sposob to zrobic by dostać troche wiecej niz na złomie. w dniu dzisiejszym to kwota 230zł.
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Złomowanie auta 15.08.16, 22:58
      Wymontuj to co chodliwe i sprzedaj na allegro albo innym portalu ogłoszeniowym. Za niedowagę dostaniesz "po dupie" na złomie, ale może się opłacić.
      Jak stłuczka z Twojej winy - to jedyna opcja.
      Jak wina "tego drugiego" - bierz co dają i złomuj, rozbierając powoli na części.

--
      Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
    • pabloby Re: Złomowanie auta 16.01.19, 10:56
      W mojej opinii warto złomować samochód tylko kiedy uszkodzenia są na tyle poważne, że nie da się tego wozu sensownie naprawić. Firma auto-kasacja.com.pl/ się tym zajmuje. Osobiście tylko jeden samochód byłem zmuszony złomować, kiedy zimą uderzyłem w drzewo. Dostałem za nie 550 złotych, jednak było to już kilka lat temu.
    • joker69 Re: Złomowanie auta 31.07.19, 14:54
      Więcej na złomie za kasacje nie dostaniesz, cena zależy od wagi. Jeżeli aut nadaje się jeszcze do czegoś, to szukaj komisu samochodowego raczej ;)

--
      Mechanik, pracuję w firmie skup aut Poznań ( moto-home.pl ), zajmuję się oceną stanu technicznego samochodów. Prywatnie ojciec 2 dzieci, miłośnik dobrej muzyki i wypadów w Bieszczady.
    • kas87wid Re: Złomowanie auta 30.10.19, 20:40
      Moim zdaniem złomowanie pojazdu najlepiej jest powierzyć fachowcom, ktorzy zajmą się tematem od A do Z - odbiorą auto, zapłacą Ci gotówką, dostaniesz też oczywiście zaświadczenie o zezłomowaniu auta. My korzystaliśmy z usług firmy Impresja Auto (impresja.auto.pl/zlomowanie-pojazdow/), u nich można liczyć na takie kompleksowe podejście do sprawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka