Forum Zwierzęta Psy rasowe
ZMIEŃ
      wet

wet

(3 wyniki)
    • Kochani, moja ONka od 4 lat (ma 6) przy każdym linieniu dostaje uczulenia skórnego, na brzuchu robią jej sie strupy, wydrapuje całe place, a włosy, zarówno podszerstek jak i sierść właściwa wychodzą jej placami. Ona po prostu wtedy prawie miejscami łysieje. Dzieje się to 2x w roku, jak to podczas linienia. Weterynarz stosuje dwa doraźne zastrzyki: antybiotyk i antyhistaminowy. Powtarza te zastrzyki za 3-4 dni i potem uczulenie się uspokaja, ale linienie niestety nie. Czy ktoś miał...
    • Witam Wszystkich forumowiczow!Jestem tu nowa,mam dwa male yorki (jeszcze szczeniaki).Mojemu psiakowi cos dolega!Chyba ma goraczke,jest cieply ,ma suchy i cieply nosek!Jest pozna godzina i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic.Jednego nie rozumiem,ma czerwone i strasznie pogrubione uszy,co to ma znaczyc i jaka jest tego przyczyna.Podalam mu lek przeciwgoraczkowy dla niemowlat (ludzki),mam nadzieje ,ze mu nie zaszkodzi.Czy ktos moze mi poradzic co mam zrobic w takiej sytuacji i dl...
    • Bardzo proszę o pomoc. Jak jest z kazirodztwem u psów? Mój pies najprawdopodobniej zapłodnił sunię, której jest ojcem. Co robic? Jakie w konsekwencji moga być szczenięta? chodzi mi o ryzyko wystąpienia chorób oraz psychikę tych psiaków. Znajomi podpowiadają, żeby uśpić szczeniaczki po urodzeniu, ale jak mogłabym? Raz, ze żal straszny, a dwa: czy mozna sukę pozbawić całego potomstwa? Jak na to moze zareagować. Bardzo proszę o radę, bo sunia już bardzo gruba...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się