wet

(7 wyników)
  • Mam nadzieję, ze jakiś nocny marek pomoże mi i odpowie. Dzisiaj byłam z kotką na sterylizacji, o żadnym kaftanie wet nie mówił, a ona liże rany, boję się że rozpuści szwy :(
  • Witam. Pierwszy raz odzywam się na tym forum, ale już brakuje mi sił. W kwietniu przygarnęliśmy z mężem śliczną kotkę 3 miesięczną. Dość szybko nauczyła się korzystać z kuwety, czasem zdarzało jej się posikiwać, głównie na dywan z długim włosem (chyba z trawką jej się kojarzyło). Dywan został zwinięty i do teraz jeszcze stoi na balkonie. Po jakimś czasie kotka zaczęła posikiwać na materacyk, który leżał pod drabinką dla dzieci. Materacyk wywaliłam. Spokój..... Pod koniec czerwca przygarnęliś...
  • Mój 5-miesięczny brytyjczyk robi od jakiegoś czasu kupę z krwią.Ta krew pojawia się na końcu wypróżnienia,nie jest tak,że cała kupa jest we krwi,tylko ostania część.Krew jest dość żywo czerwona.Wet przyjdzie do nas dopiero w poniedziałek,już się umówiłam,wcześniej się nie da. Jakiś czas temu byłam u tego weta na takim ogólnym przeglądzie i wtedy też mówiłam mu o tej krwi,ale wtedy nie była tak intensywnego koloru,raczej różowa,z pasemkami śluzu.Wet wtedy zrobił kotkowi 2 testy na lamblie,ale...
  • witam wszystkich na forum i prosze o szybkie porady . mam kotke krura niedawno sie okociła jakie s2 tygodnie temu ma 3 łane małe kotki ale dzisiaj rano przyczodze do niej z jedzeniem ona nie chce jeśc i strasznie miałczy i wydaje mi sie ze jak prubuje chodzic to przewraca sie na tylnie nogi prosze pomoocy nie wiem co jej jest
  • Mój kicius od jakiegoś czasu drapie się po uszku:/ byłam u weta ale powiedział że to może świerzb dał kropelki i jakiś preparat na sierść. Później poszłam do kontroli i dał zastrzyk:/ dalej się drapie co to może być:(
  • Mam 4-miesięcznego brytyjczyka,zauważyłam,że od kilku dni niezbyt ładnie pachnie mu z pyszczka.Nie wiem jaka może byc tego przyczyna i co na to poradzić?Czy to jakiś stan zapalny,czy kotek "wymienia" zęby?
  • Czteromiesięczna kotka,zdrowa i b .wesoła,często kicha.Czy wymaga to interwencji weterynarza?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się