xx

(4 wyniki)
  • Bardzo oficjalny obiad, na którym chcecie jak najlepiej wypaść. Od tego czy spodobacie się gospodarzom zalezy Wasze przyszłe życie, kariera. Wszyscy zachwycają się kulinarnym kunsztem pani domu. I nagle... W Waszym talerzu pływa włos (albo np. mucha). Co robicie? ;)
  • gdy w pracy ktos kichnie , a zdarza sie to dosc czesto, ze wzgledu na działającą klimatyzacje ,jedna z kolezanek zawsze jest w gotowosci i zyczy wszystkim " na zdrowie", choc ze zdrowiem to kichanie malo ma wspolnego.. na pierwsze takie życzenie, odpowiadam cicho " dziekuje" , nastepne ignoruje, udajac ze ich nie slysze...inni robia podobnie kto w tym towarzystwie popełnia ...gafe, niegrzecznosc, faux-pas?..a moze wogóle sie czepiam? a_xx
  • Jeśli idę z kobietą pod jednym parasolem, przy czym ona zaproponowała wejście pod tenże, to czy powinienem zaproponowac ze to ja poniosę parasol? Tym bardziej że z panią ową lączy mnie stosunek raczej z gatunku podwładnego (pani doktor na wydziale)?
  • Niedawno pewna kobieta podala mi reke. Kobietra urodziwa totez zderzenie z jej dotykiem bylo okrutne - jakbym trzymak snietego karpia - taka byla omdlala. Czy kobieta rowniez powinna podawac reke meskim, zdecydowanym gestem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się