Forum Dom Wspólnoty mieszkaniowe
ZMIEŃ
      zapachy

zapachy

(3 wyniki)
    • [b][/b]Mieszkam w nowym mieszkaniu od czerwca 2009 r.Budynki stoja juz 2 lata,nie moglam sie wczesniej wprowadzic. W moim mieszkaniu czuc wszystkie zapachy gotowania sasiadow,nawet dym papierosowy przedostaje sie do mojego mieszkania i jestem ciagle podtruwana - ja nie pale,wiec dla mnie to jest bardzo uciazliwe.Bylam osobisci u dewelopera,ale dostalam odpowiedz ze jest po gwarancji.Byl przeglad wyciagow wentylacyjnychale niestety nikt tego nie zrobil.Tyle co sie dowiedzialam,ze ...
    • mieszkam w bloku 6-pietrowym. od jakiegoś czasu na klatce schodowej jest nieprzyjemny zapach. "pachnie" starzyzną, po części szambem w każdym razie nieprzyjemnie. Ostatnio nasiliło się to, ponieważ jak przypuszczam pozamykano wszytkie okna. zastanawiam się co może być tego przyczyną? co zrobić aby pozbyć się tego. Proszę o radę.
    • Po wkuciu spłuczki w scianę i położeniu kafelków okazało się, że spod przycisku spłuczkowego wydobywają się różne zapachy. Kiedy były silne wiatry, wiało stamtąd jak spod okna, natomiast na codzień wydobywają się zapachy a to smazonych kotletów a to zwów metanu... Szczególnie ten smrodek gazowy mnie martwi, bo jest nie do wytrzymania... Nasila się kiedy ktoś z moich sąsiadów puszcza dużo wody, słysze wtedy szum wody w rurach... Nie chciałam tej spłuczki umieszczać w scianie, facho...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się