-
od wielu lat cierpie na refluksowe zapalenie zaladka i przelyku,
wciaz mi nie dobrze mimo brania controlocu ktory tylko blokuje kwas
solny, a w zaladku siedzi mi cos innego jeszcze,myslałam ze to zołc
jest, ale ta zolc moze sie cofac i mieszac z flegma z zatok ktora mi
wciz splywa, ,staram sie wypluwac ja ale moze czesc z niej
przedostaje sie do przelyku i zaladka,moze to powoduje dolegliwosc i
poraza wpustzaladka ktory z kolei sie nie zamyka, i wszystko jest
zle,hm to teoria le...
-
Witam!
Od kilku miesięcy mam problemy z zatokami, spływajaca wydzielina, stany
pogdorączkowe, teraz ogromny katar. Jestem już prawie zdesperowana. Piszcie o
wszystkich Wam znanych sposobach na wyleczenie chorych zatok. Mam zamiar
spróbować wszystkiego co możliwe. Piszcie proszę. Z góry dzięki za wszelkie
pomysły.
-
daje kolejno linki, dla tych co tego nie znaja. Czy ktos to stosowal?
dalo jakies efekty?
www.google.pl/search?q=neti+%2B+yoga&btnG=Szukaj+z+Google&hl=pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8
www.scand-yoga.org/english/shop/uk_neti.html
www.selfgrowth.com/articles/Online2.html
www.geocities.com/Athens/Ithaca/9012/kunjal_neti.htm
www.heartandsoulyoga.net/jalaneti.htm
www.yatan-ayur.com.au/neti_pots.htm
www.yogapoint.com/info/jalneti.htm
www.yogaindailylife.org.au/news/yoganews/archive/7_02/page...
-
Mam chore zatoki z silnym i uporczywym kaszlem,
do tego silne bole zołądka , nie moge brać antybiotyku
po którym czuję sie fatalnie.TO trwa już 2 tygodnie
nie mam siły chodzić po mieszkaniu. Próbowałem różnych
sposobow ale żaden na razie nie pomaga.Spywający
z zatok katar uniemożliwia oddychanie, najgorzej jest w nocy.
Może ktoś miałby dobrą radę
-
witam. mam pytanie... moja siostra, ktora ma 10 lat ma problemy z katarem siennym. mama zakrapia jej nos aloesem. plyn jednak leci daleko do zatok i chcialam w zwiazku z tym zapytac czy to bezpieczne i czy aloes rzeczywiscie pomoaga przy katarze siennym? prosze o odp. z gory dziekuje.
-
witam,od paru lat bardzi mi sie nasilil refluks kwasowy i zołciowy
do tego stopnia ze kwas i zołc wpadaly mi do jamy ustnej i zatok,
stracilem przez to prawie caly smak i wech ,jedzenie nie ma smaku, a
przez to apetyty, szczypie mnie jezyk, i jest taki nalot bialy(czy
zdrapywac go szczoteczka)? mam przepukline wslizgowa rozworu
przelykowego stad to cofanie,zoladek wszedl mi przez przepukline
przepone do klatki piersiowej ,
ok a teraz drugie pytanie czy poddac sie operacji w szpit...
-
Od 10 lat choruje na zatoki. 5 lat temu robiłam oczyszczanie ziołami
andyjskimi i robiłam okłady z kapusty. Pomogło na 2 lata. 3 lata temu
wkurzyłam się i poszłam na badania i okazało się ze mam gronkowca. Brałam
antybiotyki przez miesiac i przeszło na rok. Teraz wciaz bola mnie zatoki i
głowa. Mam katar przezroczysty i lejący. Ale się zawziełam. Przeczytałam
mnóstwo ksiązek i postanowiłam się za to porządnie wziąć. Poztanowienie
noworoczne doprowadziło mnie do tego, że od 1 stycznia bi...