zgryz

(4 wyniki)
  • Napiszę ku pocieszeniu, jeśli ktoś ma też problem ze zgryzem krzyżowym. Jakiś rok temu, usłyszałam od ortodonty w IMiDie, że Lena ma wyjątkowo zły zgryz i czeka nas dużo pracy, a sukces jest niepewny. Jako osoba pogodzona z losem przyzwyczaiłam się szybko do tej myśli, wyobrażając sobie długie lata noszenia aparatu, i postanowiłam też zmienić ortodontę, bo wolę osoby nastawione na sukces ;)) W połowie grudnia zęby Leny nadawały się już do zrobienia wycisku i zaaparatowania. Aparat ...
  • Do Ankalenki ! Zgryz krzyżowy charakteryzuje się odwrotnym zwieraniem się zębów górnych i dolnych.Wada ta wiąże się ze zwężeniem szczęki .Ten zgryz posiadają nie tylko nasze dzieci .Pozdrawiam Katarzyna
  • Muszę mieć zrobiony radiogram wewnętrzny zgryzu i radiogram wewnętrzny przylegający na okolicę rozszczepu. Wie ktoś co to takiego, gdzie można to wykonać i na czym polega?
  • Lence wychodzi trójka w szczelinie rozszczepu.. przynajmniej jeszcze tydzień temu tak myślałam. dzisiaj udało mi się przez chwilę obejrzeć to cudo. wygląda raczej jak kolejna dwójka, rośnie tuż przy tej dwójce którą już mamy i nie ma charakterystycznego kształtu kła który mają trójki.. a do wyrżniętej już czwórki mamy hektar miejsca, może będą dwie dwójki (z czego przynajmniej jedna z sopelkiem z podniebienia) i trójka? tyle że te dwójki są normalnej szerokości. widzieliście kiedy...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się