16.04.25, 08:31

Wszyscy wiemy o kim on pisze.


x.com/sjanus_pl/status/1912182164591906893

x.com/sjanus_pl/status/1912186492878811549
Obserwuj wątek
    • tomek.400 Re: . 16.04.25, 13:21

      .
    • tomek.400 Re: . 17.04.25, 10:00

      Żal i smutek jak się takie rzeczy czyta.


      x.com/K_Szarlej/status/1912205114196079005

      https://i.postimg.cc/Gt2bk3fW/2025-04-17-095638.png


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka