lirenka 23.04.03, 22:14 Czy z Libia zawarta jest umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania? Podatek za 4 miesiące pracy został zapłacony w Libii, i jako zaliczka na podatek jet zero. Czy teraz drugi raz należy zapłacic podatek w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj