Dodaj do ulubionych

praca w Libii

23.04.03, 22:14
Czy z Libia zawarta jest umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania? Podatek
za 4 miesiące pracy został zapłacony w Libii, i jako zaliczka na podatek jet
zero. Czy teraz drugi raz należy zapłacic podatek w Polsce?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka