kinia862 24.05.06, 16:52 czy ktos wie czy przy szkole nr 11 jest prowadzony aerobik? jesli tak to w jakie dni i godz i kto go prowadzi? bylabym wdzieczna za odp bo chce sie gdzies zapisac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj