24.05.06, 16:52
czy ktos wie czy przy szkole nr 11 jest prowadzony aerobik? jesli tak to w
jakie dni i godz i kto go prowadzi? bylabym wdzieczna za odp bo chce sie
gdzies zapisac
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka