kiszon1
25.04.05, 08:23
..no właśnie, byłem w niedzielę w B i całe aleksander platz zamknięte turków
w parku od czorta i ciut ciut,, chciałem znajomym troszke pokazać ale sie
zniechęciłem zbyt późno byliśmy i zbyt zmęczeni, na tylu ludzi, kiedy
reichstag nie jest tak oblegany aby w miarę spokojnie sobie tam wejść?