tijgertje
31.07.09, 17:22
TAk przy okazji zaczelam sie zastanawiac. MAm pod nosem niemal
kogos, kto zrobil kilka kilkutygodniowych kursow SI, jest po
studiach fizjoterapeutycznych i ta osobe mi szczerze odradzano,jako
kogos, kto za malo wie o SI i zajmuje sie fizjoterapia z elementami
SI. Jezdzimy prawie 40km do innej pani, ktora po studach
fizjotrerapii dzieciecej skonczyla regularne dzienne roczne studia
SI. Troche nam zeszlo z diagnostyka, mlody jest po 3 spotkaniu
terapeutycznym i w szoku jestesmy, jak idzimy rezultaty! Jestem tak
pozytywnie nastawiona do SI, ze chcialam pomoc poszukac kogos w
okolicy dla mojego siostrzenca, ktory wyraznie ma zaburzenia SI. No
i znalazlam kilka osob na calkiem sporym obszarze, ale okazalo sie,
ze zadna z tych osob nie ma studiow, tylko wlasnie 1-2 miesieczne
kursy. Jak to wyglada z waszymi terapeutami?