liloom
19.06.04, 17:58
Siedze sobie tutaj w Wiedniu i wlasciwie tak dawno nie bylam we Francji, ze
chetnie dowiedzialabym sie CO NOWEGO zaobserwowaliscie ?
Na samo pytanie CO NOWEGO trudno dosyc odpowiedzic, bo gdy sie jest w srodku
to trudno zaobserwowac zmiany, wiec napiszcie mi co nowego jest DLA WAS -
- co sie dzieje na rynku, moze co sie dzieje w modzie, co sie czyta, a co sie
chodzi do kina? Ciekawa jestem na ile kraje francusko-jezyczne pozostaja w
kregu swojej wlasnej kultury a na ile wplyw ma powszechne komercja (na
przyklad).