Dodaj do ulubionych

korespondencja

31.08.05, 11:18
Cześć!!!

Kiedyś uczyłam się języka francuskiego, a dzisiaj chciałabymgo sobie "odświeżyć".
Szukam ludzi chętnych do pisania ze mną w języku francuskim!!!

Wszystkich chętnych zapraszam na priv.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Abebe
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka