abebe5
31.08.05, 11:18
Cześć!!!
Kiedyś uczyłam się języka francuskiego, a dzisiaj chciałabymgo sobie "odświeżyć".
Szukam ludzi chętnych do pisania ze mną w języku francuskim!!!
Wszystkich chętnych zapraszam na priv.
Z góry dziekuję i pozdrawiam
Abebe