janou 16.03.09, 14:00 il n'a pas toujours le moral- il est toujours aussi gentil- il a lâché les etudes- ils continuent a conduire leur voiture, alors que leurs facultés baissent. les enfants sont ils installés dans la vie?- z gory dzieki. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
felinecaline Re: la depanneuse est arrivée. 16.03.09, 22:15 Czesc, Janou! No to dawaj!!!! Z pierwszym troche mam klopot i wybrne z niego takim manewrem: "bywaja dni, ze jest przygnebiony", - jest zawsze jednakowo uprzejmy, - porzucil studia, - - w dalszym ciagu prowadza samochod, tymczasem ich zdolnosc zmalala, czy dzieci sie usamodzielnily? (ewentualnie "urzadzily"). Ot, to by bylo narazie. Bizzzz.... Odpowiedz Link
embeel Re: la depanneuse est arrivée. 16.03.09, 23:26 Co do dzieci, to można powiedzieć - potocznie - że "poszły na swoje" -- Zdobyliśmy Południe Odpowiedz Link