Dodaj do ulubionych

Do kasicyyy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 20:18
Czyżby Kukułka ze Starych Tarnowic to rodzina?
Dlaczego zniknął watek o śmieciach....
Obserwuj wątek
    • Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 22:55
      Też jestem zdziwiony.
      • Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:14
        I słusznie się dziwisz. Kukułka, to nie jest rodzina.Dwie kukułki to
        dopiero jest rodzina.
        • Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:28
          Pod warunkiem,że mają przynajmniej jajeczka.
          • Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 14:01
            Jajeczka to one miewają, ale innym podrzucają. Bezdzietna to
            parka,więc stadło. No cóż; tak im wypadło.
    • kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 01:51
      też jestem. polecam wyszukiwarkę
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=67148699
      pozdrawiam
      kasicaaa
      • Gość: mpo Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 14.01.08, 08:25
        kasicaaa napisała:

        > też jestem. polecam wyszukiwarkę
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=67148699
        > pozdrawiam
        > kasicaaa

        Kasicaaa czy Ty uwazasz nas za idiotów? Przecież to nie jest watek o
        kukułce tylko o remondisie!
        • Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 10:20
          Zgadza się!
        • Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:46
          O ile widzę; nikt nie pytał o wątek o kukułce. Myślę ze taki jest
          gdzieś u ornitologów. Pytano natomiast o wątek ze śmieciami w tle. I
          tu jestem w kropce. To Remondis już nie od śmieci? A może był jakiś
          inny wątek o śmieciach? Śmieci na prawdę jest dużo. A w rodzinie
          Dzięciołów, to podobno ojciec zawsze uczy: Synu! We wszystko się
          wali, byleby nie było ze stali.Jaka dla nas nauka? Pomyśl wpierw,
          nim popukasz.
          • Gość: pepek Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 14.01.08, 13:53
            Gość portalu: zadra napisał(a):

            > O ile widzę; nikt nie pytał o wątek o kukułce. Myślę ze taki jest
            > gdzieś u ornitologów. Pytano natomiast o wątek ze śmieciami w tle.
            I
            > tu jestem w kropce. To Remondis już nie od śmieci? A może był
            jakiś
            > inny wątek o śmieciach? Śmieci na prawdę jest dużo. A w rodzinie
            > Dzięciołów, to podobno ojciec zawsze uczy: Synu! We wszystko się
            > wali, byleby nie było ze stali.Jaka dla nas nauka? Pomyśl wpierw,
            > nim popukasz.

            Bredzisz.
            Faktem jest że wątek został skasowany przez Kasice a dlaczego to
            chyba tylko ona wie.
            • Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 14:18
              Być może. Więc kierując się rozsądkiem pytam publicznie: MODZIE! Jak
              jest właściwie z tym wątkiem? Mnie interesują fakty i daty. Po co mi
              z pepkiem dramaty. A jeśli on jednak ma rację, to Ty zwracasz mi...
              za kolację.
              • kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 17:14
                mnie też bardzo interesują fakty i daty; niczego o żadnych kukułkach nie
                kasowałam. z ciekawości przekopałam forum oraz wątki wiszące w niebycie i nie
                mam pojęcia o co chodzi. zero innych śmieciowych - poza tym linkiem który
                podałam, a tym bardziej kukułkowych. niewykluczone że mi na wzrok padło.
                może sobie po prostu załóżcie ten wątek na nowo i po sprawie, co?
                • Gość: tarnogórzanka Re: Do kasicyyy IP: 83.1.67.* 14.01.08, 17:21
                  jak to??? czyzby jeszcze ktos inny miał uprawnienia do kasowania
                  wątków? chodzi o wątek z podrzucaniem śmieci do kontenera na osiedlu
                  przyjazn przez mieszkanca z osiedla kolejarzy-zwanego w watku
                  kukułką.jesli nie Ty kasowałas to kto????
                  • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:00
                    Był taki wątek.
                  • Gość: Ad Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:05
                    Również czytałem ten wątek i faktem jest, że go nie ma.
                    Zastanawia mnie również to, że na innych forach nie ma tylu skarg na
                    modratora.
                    • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:18
                      Moderatorze odezwij się!
                      • kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 20:32
                        forum moderują też moderatorzy gazety. kasują posty jeśli na przykład są
                        kliknięcia w kosz. naprawdę nie wiem o który watek chodzi :( jaki on miał tytuł?
                        • chemiczny_brat Re: Do kasicyyy 14.01.08, 21:37
                          wątek miał tytuł bodajże "kukułka na os Przyjaźń" i traktował o
                          osobniku który pewnego dnia podjechał na osiedle i z bagażnika
                          swojej fury wyciągnął parę worków ze śmieciami po czym podrzucił je
                          do kontenera przy bloku.
                          Z tego co pamiętam umieszczający wątek podał nr rejestracyjny
                          samochodu i informację, że gość (tytułowa "kukułka") był z osiedla
                          domków (tzw. kolejarzy) więc może to była przyczyna usunięcia watku.
                        • z_zk Re: Do kasicyyy 14.01.08, 22:57
                          Sprawdziłam - kliknęłam na kosz przy jednym z wątków, nie został usunięty przez
                          moderatorów gazety.
                          • dzik0 Re: Do kasicyyy 14.01.08, 23:25
                            Dałem do kosza powyższy,zobaczymy czy będzie skasowany.
                            • kasicaaa Re: Do kasicyyy 15.01.08, 08:27
                              spokojnie :) administracja kasuje "klikane" posty o ile łamią regulamin i
                              netykietę :) a nie tylko dlatego że ktoś kliknął w kosz. post u góry niczego nie
                              łamie
                              pozdrawiam :)
                              kasicaaa
                              • Gość: fred Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 15.01.08, 08:53
                                kasicaaa napisała:

                                > spokojnie :) administracja kasuje "klikane" posty o ile łamią
                                regulamin i
                                > netykietę :)

                                i tu masz rację,tylko nigdy nie kasują całego wątku!
                                nawet jeżeli w jednym poscie są jakieś "dane techniczne"kogoś kto
                                zaśmieca nasze osiedla to nie jest powód żeby wykasować wszystko!
                                • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 10:18
                                  Sprawa jest nadal nie wyjaśniona.
                                  • Gość: szpak Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 15.01.08, 11:51
                                    Gość portalu: 23 napisał(a):

                                    > Sprawa jest nadal nie wyjaśniona.

                                    W imieniu całego kolektywu naszego forum rządamy wyjaśnienia
                                    tej niezwykle ważnej sprawy jakim jest zniknięcie wątku o kukułce!
                                    • chemiczny_brat Re: Do kasicyyy 15.01.08, 17:24
                                      hmm jak w wojsku amba fatima było i nima :)
                                      Macie rację fakt zniknięcia wątku jest co najmniej niepokojący.
                                      • kasicaaa Re: Do kasicyyy 15.01.08, 17:41
                                        ajmsory wielkie, po prostu nie siedzę cały czas w necie, zgłosiłam zapytanie
                                        gdzie trzeba
                                        pozdrawiam
                                        kasicaaa
                                        • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 11:09
                                          Czy coś już wiadomo w temacie kukułek?
                                          • Gość: jacek Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 19:55
                                            ZWRACAM SIE DO AUTORA POSTU O KUKUłCE BY NAPISAł GO RAZ JESZCZE I ZOBACZYMY CZY
                                            ZOSTANIE SKSOWANY...
                                            • kasicaaa Re: Do kasicyyy 16.01.08, 21:26
                                              w sumie to by było najprościej
                                              • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 21:31
                                                Więc czekamy.
              • Gość: goot Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 13:34
                Słuchaj Zadra, marny człeku.. swoje rym wrzuć do ścieku,chcesz dowodów mózgu
                ptasi?...napisz maila więc do Kasi,niech tłumaczy się niewiasta jak traktuje
                posty z miasta,nic mądrego nie bazgrałeś,więc rymami błysnąć chciałeś?..
                To nie miejsce ma bazgroły!nie rozumiesz?..idź do szkoły!
                Jak bohater tego wątku, z zachowania nie w porządku,chamstwem swym przykłady
                daje,że mu płacić nie przystaje,bo wywózkę smrodu swego można zrzucić na cudzego.
                Więc nie mądrzyj się człowieku tylko pilnuj swego grzbietu,chyba że tradycja
                taka,zamiast mózgu masz tam ptaka.
                • Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 18:30
                  Jaka miła dla mnie chwila, czytać koment tu...do rymu?
                  A może to ślepy jakiś? Ja pisałem już do Kasi!
                  Nie widziały wcale gały, czy zabłysnąć tutaj chciały?
                  Czternastego śmieszny człeku. 14.01.08, 14:18 Aż trzy dni Ci „ trza”
                  dla ścieku,
                  Coś nim trysnął - prawda taka - niby z głowy, a jak z ptaka.
                  Spójrz dokładnie na początek. To o Modzie cały wątek.
                  Już trzy razy stuka w głowy: Zróbcie o kukułce nowy.
                  Ale tu wyraźna zgoda; CO TAM ŚMIECI. Skopać Moda!
                  Bo rodzina ptaszka... może. Ludzie! Czyście wszyscy chorzy?
                  Takiś mądry? Zaczep Moda na tg.net. Już Cię szkoda.
                  Wpisz, że Moda kochasz czule na Onecie i...skasuje.
                  Wskaż mi gdzie poparłem chama,
                  Od którego cała dramat.
                  I tą frazą żegnam czule. By nie skończyć jakimś ptakiem.
                  Bo to zadrze nie uchodzi. Teraz możesz Ty wymodzić.
                  I choć rymy składasz ślicznie, pomyśl czasem też logicznie.
                  Zastanów się, chociaż chwilkę, nim naskrobiesz. Lub do.. rymu.
                  Z poważaniem dla rymów tylko...
                  • Gość: 23 Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 22:52
                    Ladne rymy,lecz kukułki jak nie było tak nie ma.
                    • Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 11:36
                      Oj! Kolego! Wy nie wiecie,
                      Że kukułek moc w powiecie?
                      Wejdź do lasu na początek,
                      Kukułka, to nie wyjątek.
                      I jak widzisz, chętnych ni ma
                      Potarmosić, bo...rodzina?
                      • anul-ka28 Re: Do zadry 18.01.08, 14:31
                        zadra piękny z ciebie wierszokleta. Naprawdę.;)
                        • Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 15:21
                          Z radości się nie posiadam
                          I Gałczyńskim odpowiadam:
                          " Nie jestem może geniusz, ale i nie dupa
                          Też bym napisał Dziady, gdybym się uparł."
                          Pocałunki z dubeltówki, czyli fuzji,
                          Dla Ciebie. Innej Ani. I ciepłej Andaluzji.
                          Ty też trzymaj się cieplutko. Zwłaszcza dzisiaj.
                          I rozględnij się. Może ktoś dla Ciebie coś napisał.
                          Może gdzieś tajnie Cię sławi,
                          Lepszymi od moich rymami.
                          A ten Kolega wyżej - Chrobry?
                          Też w rymach był całkiem dobry.
                          Ja nie mam do niego żadnej ansy.
                          Ale z tym swoim ptakiem w mojej głowie?
                          On mi po prostu nie dał na uprzejmość szansy.
    • kasicaaa Re: Do kasicyyy 18.01.08, 20:52
      wątek został usunięty przez administrację zawodową Portalu za złamanie zasad
      (podanie nr rejestracyjnego itd.). został wysłany na oślą ławkę - lądują tam
      wątki, w których zasady łamie pierwszy post.

      czy naprawdę uważacie, że gdybym rzeczywiście na tym forum uprawiała cenzurę
      według własnego widzimisię, zostawiałabym te wszystkie obelgi pod moim adresem?
      • Gość: gosc Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 18.01.08, 21:21
        kasicaaa napisała:

        > czy naprawdę uważacie, że gdybym rzeczywiście na tym forum uprawiała cenzurę
        > według własnego widzimisię, zostawiałabym te wszystkie obelgi pod moim adresem?

        przepraszam,czy Ciebie ktoś zmusza abyś była tutaj moderatorem?
        • kasicaaa Re: Do kasicyyy 18.01.08, 21:31
          nie zmusza. ale skoro jestem to robię co do mnie należy i tyle
          • Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 23:05
            Doceniam wysiłek,doceniam.
          • Gość: gosc Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 19.01.08, 09:50
            kasicaaa napisała:

            > nie zmusza. ale skoro jestem to robię co do mnie należy i tyle

            przecież nie musisz tego robić
            • Gość: blabla Re: Do kasicyyy IP: 83.1.64.* 23.01.08, 20:13
              hie,hie... kasicaa... ktoś chce Cię wygryźć ze stanowiska! ;PPP
    • Gość: ania Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 21:48
      ..to nie pierwszy wątek który nagle znikł...prawda!
      • Gość: EDEK Re: Do kasicyyy IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.08, 22:55
        a jo cie kasica kochom tak jok wszycko i wszyckich ;) chebzio i tako nikto ni
        powali tam sa normolni ludziska a ni takie jok wy durs z duza gowa i problema ;)
        to jo edek
        • Gość: mg Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 23:00
          Co ten debil wypisuje?
          • Gość: edzio Re: Do kasicyyy IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.08, 00:18
            dedila to w lustrze jak se zobaczysz i tak wos kochom edek ;)
            • Gość: hycel Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 19.04.08, 23:13
              kasica czego nie zamiatasz po swoim pupilu? jeszcze raz zobacze jak twoj
              czworonog sra na chodniku to zrobie zdjecie i pokaze tarnogorzanom!
              • kasicaaa Re: Do kasicyyy 19.04.08, 23:22
                już dawno nie mam psa
                • Gość: olopolokoomolodolo Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 20.04.08, 00:11
                  to wez jakiegos ze schroniska cichy kat,nie bedziesz sama!
                • Gość: doda Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 02.05.08, 22:31
                  kasicaaa napisała:

                  > już dawno nie mam psa

                  a to dziwne,niedawno widzialam jak cie prowadzi jakis taki sfilcowany
                  czworonog,pewnie od sasiadki co?
                  • Gość: kolega kasicy Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 16:48
                    Sama jesteś sfilcowana!
                    Kasica ma błękitnego doga i dwa kanarki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka