Dodaj do ulubionych

Ślub,wesele...ile kosztują ciasta z Kopaliny?

10.07.11, 11:09
Witam!
Mam pytanie dotyczące kosztów zamówienia ciast i tortu na wesele z cukierni w Kopalinie. Słyszałam i wiem, że ciasta z tamtejszej cukierni są naprawdę pyszne ale zanim zacznę się konkretnie dowiadywac o cenę może ktoś korzystał z ich "usług" i zamawiał ciasta np. na wesele ok. 100 os., ile blach/kg ciasta i jakie były koszty takiej słodkiej przyjemności. Proszę o wszelkie info na ten temat, gdyż jestem w trakcie wyboru dwóch restauracji - dwie oferty cenowe i jeden oferuje swoje wypieki w cenie a drugi poleca ciasta z Kopaliny (ciasta we własnym zakresie). Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • jamal_21 Re: Ślub,wesele...ile kosztują ciasta z Kopaliny? 23.04.12, 12:23
      Witam, jestem świeżo po ślubie, więc na bieżąco wink
      ciasta zamawiałam oczywiście w Kopalinie, bo nigdzie nie ma smaczniejszych wink
      koszt to ok 55-75 zł za blachę w zależności od rodzaju ciasta,
      dziewczyny przeliczają w Kopalinie 1 blachę na 10 osób bez rozdawania
      ja miałam 12 blach na 85 osób na wesele + poprawiny + rozdawanie i uważam, że było może ciut za dużo, ale nie zmarnowało się wink)
      tort na 85 osób kosztował ok.460 zł.
      Polecam z czystym sumieniem Tortissimę w Kopalinie, nie wiem jakie są cenny w innych cukierniach, ale lepszego ciasta niz to z Kopaliny nie jadłam - gości byli zachwyceni, wszystkim smakowało i obsługa świetna (dziewczyny znają się na tym co robią i chętnie doradzą w razie wątpliwości wink).
      Reasumując za 12 blach ciasta + tort 3-piętrowy na 85 osób zapłaciłam 1300 zł (+ kaucja 200 zł za stelaż do tortu, którą mi zwrócono wink
      Pozdrawiam!!

P.S. a można wiedzieć jakie sale bierzesz pod uwagę?
      może jeszcze w czymś mogę pomóc?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka