Gość: Henry IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 11:37 do remontu 2 pokoje z oddzielną widna kuchnią za ile da się sprzedać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ajwaj Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.12, 12:44 Ja mogę kupić za 100tys. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 13:00 hehehehe no bardzo dowcipny jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajwaj Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.12, 15:46 Ja mówię poważnie, a jeśli chcesz więcej za ten syf to sam żartujesz. Rozejrzyj się dookoła na rynek i sam zastanów. Powodzeniu w szukaniu jelenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 16:03 czekaj sobie do usranej śmierci, kogo to obchodzi i tak nic w zyciu nie osiągniesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaboga Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.unknown.vectranet.pl 06.04.12, 22:20 Odezwał się ynwestor z mieszkaniem po zmarłej babci. Gratuluję życiowych osiągnięć miszczu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wz Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.free.aero2.net.pl 06.04.12, 13:24 Jeżeli to bloki do 4 pięter to ok 280 tysięcy, a jeżeli płyciaki z okolic Międzynarodowej lub bloki na Peszteńskiej to ok. 240 tysięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 16:05 Nie to Afrykańska, bardzo cicho i zielono, 1/4 piętra, rama H, okna na południe, mieszkanie super doświetlone, widok na zieleń między blokami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wz Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.free.aero2.net.pl 06.04.12, 16:14 to troszkę gorzej, okolice na południe od TŁ to w odbiorze wielu ludzi już nie jest Saska Kępa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.04.12, 17:13 Przecież to Gocław a nie Saska Kępa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 19:16 Mieszkanie po Babci, zawsze mówiło się na Saskiej Kępie a to faktycznie Kępa Gocławska. Chodziły tam te metraże po 9k. Więc myślę że 8,5k to spokojnie. Oczywiście możecie sobie pluć, śmiać się itd. wasze prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 19:28 aby nie być gołosłownym dom.gratka.pl/mieszkania-rynek-wtorny/lista/mazowieckie,warszawa,afryka%F1ska,praga-poludnie,33,40,2,2,ul,dz,mo,md,lpo,lpd.html Cenki nawet wyższe niż w 2009r Tak więc ludziki jak was nie stać to nie bzykajcie głupot tu na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wino wajca Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.play-internet.pl 06.04.12, 19:49 Najpierw pytasz za ile można sprzedać a jak dostajesz odpowiedź inna niż oczekiwałes to sie bulwersujesz i pokazujesz po ile można wystawić. A jak Ci powiem, że możesz wystawić po 11 to będziesz szczęsliwszy? jeżeli bardziej Cie uszczęsliwi wystawienie tego mieszkania po 11 za metr to wystawiaj na gratce. Twoje ogłoszenie zostanie dopisane do listy kilkuset innych ogłoszeń na ktore nigdy nie znajdzie się chętny, ale wystawić możesz twoje prawo. Jakbys jednak chciał nie tylko wystawic ale i sprzedać to chętniego powinienes znaleźć za 150-200. Swoją drogą to jakiej wielkości pomieszczenia ma to Twoje mieszkanie po babci? salon 15, kuchnia 6, sypialnia 9, łazienka 4, hall 5, ups wyszło 39 więc to za duzo a te podane wielkości juz oznaczają, ze jest to klita a nie mieszkanie a u ciebie jest jeszcze gorzej. Na 38m to można miec kawalerkę a nie m3. Odpowiedz Link Zgłoś
einsturzende.neubauten Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro 06.04.12, 23:45 kolega nam tu zapodaje linka z ogloszeniami na 2 strony, ktore tak naprawde dotycza 3 tych samych mieszkan z roznymi wariacjami cenowymi. niezly cyrk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: 95.154.230.* 07.04.12, 16:22 > kolega nam tu zapodaje linka z ogloszeniami na 2 strony, ktore tak naprawde dot > ycza 3 tych samych mieszkan z roznymi wariacjami cenowymi. niezly cyrk! no właśnie inteligencie giertychowy tylko jedno mieszkanie w ofercie z tamtej okolicy - takie małe 2 pokojowe mieszkania sprzedają się dobrze i nie ma wiele ogłoszeń Odpowiedz Link Zgłoś
sammler Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro 07.04.12, 15:01 Z reguły staram się nie obrażać forowiczów, ale wiesz co? Ty zwykły cham i prostak jesteś... Jeśli będę ci chciał sprzedać matiza za 100 tys. zł, też odpowiesz tym, którzy popukają się w głowę, że jeśli ich nie stać, niech nie "bzykają głupot" (?)? S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: 178.73.30.* 06.04.12, 21:43 srednia transakcyjna w wawie jest juz dawno ponizej 8k PLN za metr, nawet biorac pod uwage metraz i ilosc pokoi trudno mi znalesc jakiekowiek uzasadnienie czemu 35letnie mieszkanie po zlej stronie wisly i do tego do remontu ma miec cene powyzej sredniej, mozesz nam uzasadnic czemu metr rozpadajacej sie rudery ma byc w cenie metra nowego mieszkania po dobrej stronie wisly i to w tych bardziej prestizowych dzielnicach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voo doo Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.play-internet.pl 06.04.12, 17:27 W takim razie z Saska Kępa ma to tyle wspólnego co hamburgery McDonalda z mięsem. Jak masz czas (kilka lat) lub szcęście, ze trafisz na jelenia to za 190 może to pójdzie. jak Ci sie spieszy to 150 lub jeszcze niżej, ok 120. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk 200k w tej chwili IP: *.free.aero2.net.pl 06.04.12, 17:44 Za rok jakies 170k.Chyba ze ktos faktycznie mysli ze Afrykanska to Saska a nie Goclaw,wtedy moze sie uda pchnac za jakies 230k. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W.P.Książe DeuterI Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.mm.pl 06.04.12, 19:33 Nie zawracaj sobie głowy debilami z tego forum, 8000 zł za m2 jest ceną do wzięcia czekaj na swojego klienta, któremu mieszkanie będzie pasować, jeżeli się spieszysz obniż trochę (20 000 zł?) cenę i już... Za jakiś czas przyjdzie kupiec - oczywiście nie będzie to nikt z tych forumowych matołków i frustratów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.04.12, 19:41 Zupełna racja. Szkoda czasu na to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Tygrys Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.12, 21:07 To spadaj i wesolego sprzedawania. Daj znac za ile poszlo, podziwujemy sie tutaj jak duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filut z Pragi u mnie podobne poszlo po 12 kafli za m2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.12, 21:22 kupil rolnik po zniwach dla coruni co zaczela studia w Warszawie przychylam sie do rady - daj se spokoj z ta cholota tutaj i dawaj ostra cenke - najwyzej w negocjacjach troche odpuscisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: 178.73.30.* 06.04.12, 21:35 oczywiscie ze jest do wziecia 8k PLN z metra, pewnie dlatego mieszkanie o 5 lat mlodsze od tytulowego i remontowane 6 lat temu (tytulowe jest do remontu) za 7,9k PLN z metra czeka na swego nabywce od 2,5 roku dom.gratka.pl/tresc/397-34810009-mazowieckie-warszawa-pragapoludnie-saska-kepa-afrykanska.html#a36bcacf334820b5,2 ale to nic, w podlinkowanych przez autora ofertach jest nawet jedna z wrzesnia 2008!!! oj poczeka sobie, poczeka... jak dobrze pojdzie to gdzies na poczatek 2015 zjawi sie ten "jego klient", chyba ze ktoras z 25 konkurencyjnych ofert bardzo podobnych mieszkan (ta sama lokalizacja, wielkosc i ilosc pokoi) mu tego klienta sprzatnie dzieki rynkowej cenie... ps. do autora watku, to ze podobne mieszkania w cenie 8k PLN w gore wisza na portalach oznacza wlasnie ze nikt ich za te cene nie chce kupic, jesli cos jest wycenione naprawde rynkowo to dlugo nie wisi, popatrz sobie na daty dodania ogloszen do ktorych zalinkowales (ale nie pierwszych ale ostatnich) moze to cie troche otrzezwi, choc watpie widzac twoja reakcje na idiotyczny post ksiecia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Re: Chore to forum IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.12, 22:48 a ty byś zaplacił 8k z metra za śmierdzące prawie półwieczne mieszkanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ASAS Moj Drogi Henry IP: *.centertel.pl 07.04.12, 00:56 Nie da sie ukryc, ze jestes CIOTA 1/ Cena ktora sobie wieszaja na gratce, czy czymkolwiek innym to jedno, a to za ile ktos faktycznie kupi mieszkanie to zupelnie inna sprawa. Mowiac krotko mozesz wystawic swoj 38 m APARTAMENT nawet za 3,8 mln zl ... jeden h... bo to i tak nie ma zadnego znaczenia. W zwiazku z tym nie pie...glupot o wzroscie cen w tej ZAJEBISTEJ lokalizacji - gydz ceny ofertowe sa tylko i wylacznie wyrazem fantazji erotycznych wlascicieli 2/ Patrzac realnie na twoj APARTAMENT to mozna powiedziec tylko tyle, ze za 6-8 tys mozna kupic nowe mieszkanie u w miare przyzwoitego dewelopera, ktore przy okazji nie bedzie mialo 40 letniego smrodu i syfu Naturalnie zycze ci abys znalazl frajera, ktory mimo wszystko bedzie wolal kupic twoj ZAJEBISTY APARTAMENT W ZAJEBISTEJ LOKALIZACJI ZA 3,8 mln zl, ale obawiam sie, ze mozesz miec pewien klopot z uzyskaniem ceny przekraczajacej 6 tys, co i tak powinienes przyjac z blogoslawienstwem i od razu odeslac nabywce do psychiatry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.ntlworld.ie 07.04.12, 15:52 kolejny swir marzyciel poniezej 500k nie wystawiaj w kocu to klasyczny apartamnet w prestizowje dzielnicy powisi to ogloszenie z 5 lat mozesz zaczac obnizac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: 95.154.230.* 07.04.12, 16:20 Sprzedaż powyżej 8000 za metr., spokojnie. Z tym forum daj sobie spokój opanowali go frustraci, co myślą, że mieszkanie w Warszawie za darmo dostaną dzięki swej paplaninie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewqew Re: 38m2 na Saskiej Kępie z 1968 1 piętro IP: *.centertel.pl 07.04.12, 17:38 CIOTO jak to taki swietny interes to sam kupuj od tego palanta :)))))) faktycznie 8 tys za metr za smierdzace, syfiaste mieszkanie, w bloku epoki gomulki, w ch...owej dzielnicy o powierzchni 38 m to fenomenalny interes :)))))))))) a frustratem to jestes ty ktory - zapakowal sie w 30 letni kredyt w CHF w samym szczycie banki po 2 zl za CHF i 8-9 tys za metr mieszkania na bialolece - albo z chciwosci nie sprzedal w szczycie banki jakiegos mieszkania i teraz ze zdumieniem i niedowierzaniem patrzy, ze juz nikt od niego nie chce kupic tego syfu a teraz wrzuc sobie w google haslo grzabka i poczytaj sobie o cenach w wawie na poziomie 12-14 tys za metr to moze poczujesz sie lepiej :)))))) a w ogole to LECZ SIE POJEBANCU Odpowiedz Link Zgłoś