lelek_3 08.10.04, 10:05 Witajcie! Bede mam nadzieje szczesliwym mieszkancem w bloku W10 przy Jana Pawla II w Piasecznie. Buduje to KANDRO-2. Moze jakis sasiad sie skontatuje na priv (lelek_3@tlen.pl) albo tutaj ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
explorer Re: sasiedzi w KANDRO-2 09.10.04, 17:53 Wyglada na to, ze ja bede Twoim dalszym sasiadem. Tuz obok Kandro-2 bedzie budowalo nowe osiedle. Bede kupowal mieszkanie w BW 30. Mam juz rezerwacje, teraz musze tylko zalatwic kredyt... niestety:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3mp Re: sasiedzi w KANDRO-2 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.04, 13:01 cze gratuluje. ja sie jeszcze nie zgecydowalem. miales jakies pozytywne opinie o tej investycji? czy kupiles w ciemno/pod wplywem emocji - bo fakt,ze ladnie to wyglada pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
explorer Re: sasiedzi w KANDRO-2 15.10.04, 10:06 Bylem w dwoch ich budynkach na budowie, moi znajomi mieszkaja w ich innej inwestycji - to juz mi wystarczylo:) Rozmawialem z pracownikami na budowie, z dostawcami materialow i wszyscy byli zaskoczeni ich solidnoscia. Poza tym na tym forum jest duzo dobrego o Kandro-2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: sasiedzi w KANDRO-2 IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 15.10.04, 18:20 Ano cześć. Mi też już sie otynkowało mieszkanie w W10. Wszystko chwilowo idzie wyprzedzając harmonogram spłat. Prezes mówił że nawet córce wykupił tam lokal. Mi sie podoba. Nieduże, strzeżone, z parkingiem naziemnym dla chętnych (niech ktoś pójdzie sobie obejrzy osiedle Multi Hekk to dopiero poczuje różnicę :-) Fakt, zauważyłem, że niemal każdemu developerowi dostalo sie na tym forum a Kandro jakoś bez awantur. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lelek Re: sasiedzi w KANDRO-2 IP: *.netia.pl 30.01.05, 10:37 o widze, ze ktos odpisal. ja najprawdopodobniej w przyszla niedziele sie wprowadzam. Ktos pytal o opinie na temat Kandro. Odpowiedz: jedz do Piaseczna i zapytaj kogokolwiek - odpowiedz bedzie zawsze ta sama : solidnie, na czas, bez problemu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: braun Re: sasiedzi w KANDRO-2 IP: 212.160.138.* 15.02.05, 12:04 ...tylko bez wazeliniarstwa. Chodzi o rzetelne opinie. Ja wiem, ze ciezko pisac zle slowa w temacie utopionych 200kpln, ktore trzeba splacac w wiekszosci przypadkow 3/4 zycia. Ale nie traktujmy (jak wiekszosc) wszystkich minusow jako cudowne plusy. Prosze podac te cudowne fakty. Odpowiedz Link Zgłoś