Gość: zainteresowany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.02, 09:06 Jestem zainteresowany zakupem mieszkania przy Pełczyńskiego 22? czy jest ktos kto opowie o tym osiedlu i developerze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: polo Re: SM Architekt - Pełczyńskiego IP: *.it.pl 27.11.02, 10:04 rowniez widzialem ogloszenia z tego osiedla,wiec jestem ciekawy co sie dzieje z ta spoldzielnia i osiedlem, czyzby na osiedlu nie bylo internautow? a moze az tak idealna spoldzielnia :),podzielcie sie doswiadczeniami, dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmt Re: SM Architekt - Pełczyńskiego IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 03.12.02, 10:51 Ta spółdzielnia może Ci zafundować horror pod tytułem "Niekończące się dopłaty". Chyba, że masz nieograniczone zasoby finansowe do finansowania tychże. Odpowiedz Link Zgłoś