Gość: Bociek
IP: *.idea.pl
13.02.03, 23:19
Przymierzam sie do zakupu mieszkania w Inved-Budzie
(inwestycja przy ul.Beskidzkiej).
Czy macie jakies doswiadczenia ze wspolpracy z ta firma?
Jak wyglada ostateczne rozliczenie zakupu mieszkania? -
umowa zaklada indeksacje. Ile realnie drozej wypada
mieszkanie w stosunku do wyjsciowej ceny?
Pozdrawiam, Bociek