Dodaj do ulubionych

Inved-Bud ???

IP: *.idea.pl 13.02.03, 23:19
Przymierzam sie do zakupu mieszkania w Inved-Budzie
(inwestycja przy ul.Beskidzkiej).
Czy macie jakies doswiadczenia ze wspolpracy z ta firma?
Jak wyglada ostateczne rozliczenie zakupu mieszkania? -
umowa zaklada indeksacje. Ile realnie drozej wypada
mieszkanie w stosunku do wyjsciowej ceny?

Pozdrawiam, Bociek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka