Dodaj do ulubionych

DOM NSM Oszusci

IP: 195.205.15.* 07.05.03, 11:34
Chciala bym ostrzec wszystkich przed firma: DOM NA SKRAJU MIASTA SA.
W grudniu kupilam mieszkanie w bloku przy skoroszewskiej 1a. MIal byc
skonczony do marca 2003. Do tej pory nie jest i jak sie dowiedzialam od
innych lokatorow ma juz 2 lata opoznienia.
Na budowie nic sie nie dzieje- chodzi 4 pijanych roboli. Spolka twierdzi ze
nie ma pieniedzy wiec nie moze skonczyc, a jednoczesnie zaczela nowy budynek.
Pracownicy spolki sa arogancy i za nic nieodpowiadaja.

Moj apel: TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD SPOLKI "DOM NA SKRAJU MIASTA" I OD
PREZESA SIWIKA.


Obserwuj wątek
    • Gość: Tomi Re: DOM NSM Oszusci IP: 195.205.15.* 08.05.03, 07:46
      To co pani pisze to klamstwa.
      Wg wiadomosci we wczorajszej gazecie wyborczej budynek przy skoroszewskiej 1a
      ze 159 mieszkaniami zostal skonczony i przekazany.
      Ciekawe komu, chyba robotnikom do mieszkania na strychu.
      Tez mam nieszczescie tam mieszkac i cieszy mnie ze budynek zostal skonczony.
      Nie bede dluzej juz czekal na garaz, windy, barierki na tarasach, elewacje,
      ogrodzenie, oswietlenie, chodniki, domofony....
      Zaklamanie spolki nie ma granic.
    • Gość: 7897 ech naiwna, naiwna, naiwna... IP: *.mst.gov.pl 08.05.03, 07:56
      Gość portalu: ADA napisał(a):

      > Chciala bym ostrzec wszystkich przed firma: DOM NA SKRAJU MIASTA SA.
      > W grudniu kupilam mieszkanie w bloku przy skoroszewskiej 1a. MIal byc
      > skonczony do marca 2003. Do tej pory nie jest i jak sie dowiedzialam od
      > innych lokatorow ma juz 2 lata opoznienia.

      Wydaje mi sie ze nie kupilas mieszkania tylko zaplacilas za mieszkanie ktorego
      jeszcze nie ma. Coz za nieostroznosc. A o opoznienia pyta sie wczesniej, przed
      wplaceniem pieniedzy.

      > Na budowie nic sie nie dzieje- chodzi 4 pijanych roboli. Spolka twierdzi ze
      > nie ma pieniedzy wiec nie moze skonczyc, a jednoczesnie zaczela nowy budynek.
      > Pracownicy spolki sa arogancy i za nic nieodpowiadaja.

      Sa aroganccy bo klienci placa im kase za nic, pewnie jeszcze nie czytajac
      dokladnie niekorzystnej dla siebie umowy.

      > Moj apel: TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD SPOLKI "DOM NA SKRAJU MIASTA" I OD
      > PREZESA SIWIKA.
      >

      Oszalalas? Jak ludzie beda sie trzymac z dala od spolki to w zyciu nie
      zobaczysz ani swojego mieszkania, ani pieniedzy. Chyba jestes naprawde wkurzona
      skoro dzialasz na wlasna szkode...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka