Gość: ADA
IP: 195.205.15.*
07.05.03, 11:34
Chciala bym ostrzec wszystkich przed firma: DOM NA SKRAJU MIASTA SA.
W grudniu kupilam mieszkanie w bloku przy skoroszewskiej 1a. MIal byc
skonczony do marca 2003. Do tej pory nie jest i jak sie dowiedzialam od
innych lokatorow ma juz 2 lata opoznienia.
Na budowie nic sie nie dzieje- chodzi 4 pijanych roboli. Spolka twierdzi ze
nie ma pieniedzy wiec nie moze skonczyc, a jednoczesnie zaczela nowy budynek.
Pracownicy spolki sa arogancy i za nic nieodpowiadaja.
Moj apel: TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD SPOLKI "DOM NA SKRAJU MIASTA" I OD
PREZESA SIWIKA.