Dodaj do ulubionych

Turret - dlaczego .....

IP: *.chello.pl 21.03.07, 22:16
ten deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkan na Z. Zaciszu? Ktoś wie?
Obserwuj wątek
    • helmigm Re: Turret - dlaczego ..... 22.03.07, 07:34
      Z tego, co wiem to skończyli miesiąc przed czasem. Etap E miał być w na koniec
      marca a przysłali informację że skończyli w lutym. Poza tym w umowie było, że
      termin odbioru do trzech miesięcy od terminu ukończenia. Mi się akurat nie
      spieszy, bo na razie się nie wprowadzam, a nie chcę płacić czynszu, ale z tego,
      co wiem jak na razie wszystko jest w porządku.
      Czyżby jednak nie?
    • Gość: Kej Re: Turret - dlaczego ..... IP: *.chello.pl 22.03.07, 11:35
      Od kiedy obejrzałem 'Plac Zbawiciela' jestem na developerów bardziej niz uczulony.
      No w kazdym razie Turret dobrej marki sobie tym nie wyrabia, a planuje jeszcze
      sporo inwestycji w W-wie.
      • Gość: lok Re: Turret - dlaczego ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.07, 12:21
        prawda jest taka że ukończyli budowę i czekają na pozwolenie na uzytkowanie.
        ale ponarzekać zawsze warto.
    • Gość: marcin Re: Turret - dlaczego ..... IP: *.chello.pl 10.05.07, 20:30
      Turret nie oddawał mieszkań wyłącznie przez swoją własną nieudolność,
      a teraz jak je wydaje to tylko za podpisanym oświadczeniem, w którym trzeba się
      zgodzić na przesunięcie terminu podpisania aktu notarialnego do końca roku,
      obsługa posprzedażna skandaliczna, na porządku dziennym jest chamstwo i
      oszukiwanie klientów, w moim przypadku mogę wręcz mówić o wyłudzeniu.
      Przestrzegam, bo jak się zapyta obsługę to się milo uśmiechają i wprost kłamią.
    • Gość: zz Re: Turret - dlaczego ..... IP: *.acn.waw.pl 10.05.07, 21:00
      kolega miał odbiór jakiś czas temu, aczkolwiek nie odebrał bo nie było prądu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka