Dodaj do ulubionych

termin porodu - STYCZEN 2005

31.08.04, 17:05
Witam wszystkie przyszle mamusie!
Szukam mam z terminem porodu na styczen 2005!
A moze sa wsrod Was, te z Warszawy lub okolic!
Odezwijcie sie! Czekam na pogaduchy!
Magenta

Obserwuj wątek
    • aska_f Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 18:32
      Hej Magenta! Na forum "w oczekiwaniu" jest caly wątek Mamuś Styczniowych -
      zapraszamy tam! :))
    • katarina771 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 18:34
      witaj!!!na forum oczekiwanie jest nas troche pod styczniowe mamusie cz III tam
      jest taka lista mam z terminem na styczen.jest jeszcze duzo innych forum na
      temat styczniwek ale zdecydowlysmy sie zeby pisac po jednym bo gubimy sie juz w
      tym i nie mozna nic znalesc.
      pozdrawiam i zapraszam do nas
      kaska i chyba amelia 22tc
    • yula Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 22:08
      ja mam na 24 stycznia:) Ale jestem z wroclawia.

      Julia, Maksiu i 20 tyg brzuszek
      • ada74 Re: do yula 02.09.04, 09:51
        Witaj!
        Jak ty obliczasz tygodnie ciąży?masz termin na 24 stycznia i jesteś juz w 20
        tygodniu?bo ja nie wiem sama w którym juz jestem jak mam termin na 20
        stycznia.(myślałam ze to 18tydz)POZDRAWIAM.(gg 1898832).
        • aska_f Re: do yula 02.09.04, 11:53
          Wiek ciąży liczy się od ostatniej miesiączki, a nie dnia zapłodnienia. Czyli de
          facto dzidziuś ma 18 tygodni, a jesteś w 20 tygodniu ciąży.
          Ja mam termin na 22 stycznia i też leci już 20-ty tydzień :)))

          Pozdrawiam,
        • yula Re: do yula 10.09.04, 15:59
          Na poczatku lekarz potrafi dosc dokladnie okreslic wiek ciązy wedlug USG i po
          prostu przyjejam ten termin. No i wiek ciązy sie liczy od mies. a nie od
          zaplodnienia, chociaż to dziw ne ale tak jest.

          Julia, Maksiu i 22 tyg brzuszek:)
      • echoo Re: termin porodu - STYCZEN 2005 09.09.04, 14:11
        hej

        tez mam termin na styczen, a dokladnie 22 styczen i jestem z Wrocławia. W domu
        mam juz jednego skrzata 3letniego Sebanka.
        • yula Re: termin porodu - STYCZEN 2005 10.09.04, 16:05
          A gdzie mieszkasz?? Moj dopiero ma 16,5 mies:)
    • kasicaz Re: termin porodu - STYCZEN 2005 14.09.04, 12:03
      wiatam. mój termin porodu to 8 stycznia 2005. chcialabym pogadac z jakas
      przyszla mama bo mam tyle obaw. to jeszcze tak daleko a ja juz sie boje. To
      moje pierwsze dziecko. pozdrawiam.
      • jj09 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 17.09.04, 08:03
        To tak jak ja:-) Napisz
        joanna1409@interia.pl
        • iziak80 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 20.09.04, 10:01
          i jak ja :)
          iziak80@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka