magenta174 31.08.04, 17:05 Witam wszystkie przyszle mamusie! Szukam mam z terminem porodu na styczen 2005! A moze sa wsrod Was, te z Warszawy lub okolic! Odezwijcie sie! Czekam na pogaduchy! Magenta Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aska_f Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 18:32 Hej Magenta! Na forum "w oczekiwaniu" jest caly wątek Mamuś Styczniowych - zapraszamy tam! :)) Odpowiedz Link
katarina771 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 18:34 witaj!!!na forum oczekiwanie jest nas troche pod styczniowe mamusie cz III tam jest taka lista mam z terminem na styczen.jest jeszcze duzo innych forum na temat styczniwek ale zdecydowlysmy sie zeby pisac po jednym bo gubimy sie juz w tym i nie mozna nic znalesc. pozdrawiam i zapraszam do nas kaska i chyba amelia 22tc Odpowiedz Link
yula Re: termin porodu - STYCZEN 2005 31.08.04, 22:08 ja mam na 24 stycznia:) Ale jestem z wroclawia. Julia, Maksiu i 20 tyg brzuszek Odpowiedz Link
ada74 Re: do yula 02.09.04, 09:51 Witaj! Jak ty obliczasz tygodnie ciąży?masz termin na 24 stycznia i jesteś juz w 20 tygodniu?bo ja nie wiem sama w którym juz jestem jak mam termin na 20 stycznia.(myślałam ze to 18tydz)POZDRAWIAM.(gg 1898832). Odpowiedz Link
aska_f Re: do yula 02.09.04, 11:53 Wiek ciąży liczy się od ostatniej miesiączki, a nie dnia zapłodnienia. Czyli de facto dzidziuś ma 18 tygodni, a jesteś w 20 tygodniu ciąży. Ja mam termin na 22 stycznia i też leci już 20-ty tydzień :))) Pozdrawiam, Odpowiedz Link
yula Re: do yula 10.09.04, 15:59 Na poczatku lekarz potrafi dosc dokladnie okreslic wiek ciązy wedlug USG i po prostu przyjejam ten termin. No i wiek ciązy sie liczy od mies. a nie od zaplodnienia, chociaż to dziw ne ale tak jest. Julia, Maksiu i 22 tyg brzuszek:) Odpowiedz Link
echoo Re: termin porodu - STYCZEN 2005 09.09.04, 14:11 hej tez mam termin na styczen, a dokladnie 22 styczen i jestem z Wrocławia. W domu mam juz jednego skrzata 3letniego Sebanka. Odpowiedz Link
yula Re: termin porodu - STYCZEN 2005 10.09.04, 16:05 A gdzie mieszkasz?? Moj dopiero ma 16,5 mies:) Odpowiedz Link
kasicaz Re: termin porodu - STYCZEN 2005 14.09.04, 12:03 wiatam. mój termin porodu to 8 stycznia 2005. chcialabym pogadac z jakas przyszla mama bo mam tyle obaw. to jeszcze tak daleko a ja juz sie boje. To moje pierwsze dziecko. pozdrawiam. Odpowiedz Link
jj09 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 17.09.04, 08:03 To tak jak ja:-) Napisz joanna1409@interia.pl Odpowiedz Link
iziak80 Re: termin porodu - STYCZEN 2005 20.09.04, 10:01 i jak ja :) iziak80@gazeta.pl Odpowiedz Link