syllllwia
04.03.05, 20:31
Cześć Dziewczyny.
Jak to jest z tą kawą?
Czy filażanka kawy rozpuszczalnej z cukrem i mlekiem jest szkodliwa w ciąży?
Czy raczej nie? Czy bardziej szkodliwa jest herbata z cytryną?
Uwielbiam herbatę - mąż mówi na mnie w domu "herbacianka", kawę też lubię(ale
nie za dużo, bo potem mam drgawki, wiem już, ze w ciągu całego dnia mogę
pozwoilć sobie tylko na 1 filiżankę)szczególnie rano.
Co Wy na to?
Prosze o Wasze opinie.
Dziękuję.
Pozdrawiam.