21.03.05, 11:09
jakie slyszalysmy opinie na temat latania samolotem w ciazy? sa jakies
przeciwwskazania. i tak chce sie zapytac lekarza, ale na razie robie wstepne
rozeznanie...
Obserwuj wątek
    • mijaczek Re: samolot 21.03.05, 16:15
      lecialam w 11 tyg. wszystko bylo ok... bede jeszcze leciec w sumie 4 razy, bo
      wybieram sie dwa razy do Polski... raz w kwietniu i bede wtedy ok.15tyg. i raz
      w czerwcu i bede wtedy ok.30tyg.
      Jesli nie ma przeciwskazan od lekarza to mozna latac...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka