mm20 21.03.05, 11:09 jakie slyszalysmy opinie na temat latania samolotem w ciazy? sa jakies przeciwwskazania. i tak chce sie zapytac lekarza, ale na razie robie wstepne rozeznanie... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mijaczek Re: samolot 21.03.05, 16:15 lecialam w 11 tyg. wszystko bylo ok... bede jeszcze leciec w sumie 4 razy, bo wybieram sie dwa razy do Polski... raz w kwietniu i bede wtedy ok.15tyg. i raz w czerwcu i bede wtedy ok.30tyg. Jesli nie ma przeciwskazan od lekarza to mozna latac... Odpowiedz Link